Son Dakika Haberleri: Kylie Jenner'dan olay poz! Markası için çırılçıplak soyundu

Kylie Jenner'dan olay poz! Markası için çırılçıplak soyundu

2 ay önce

Geçtiğimiz günlerde dünyanın en genç milyarderi seçilen Kylie Jenner, kendi adını taşıyan kozmetik markası için çırılçıplak poz verdi.

1
Jenner tatil esnasında, kendi adını taşıyan kozmetik markası için poz vermeyi de ihmal etmedi ve çırılçıplak soyunarak kamera karşısına geçti.
2
3
4
Instagram'da 140 milyon takipçisi olan Jenner'ın bu iddialı pozuna, milyonlarca yorum ve beğeni yağdı.
5
Jenner'a tatilde, 1 yaşındaki kızı Stormi ve eşi Travis Scott da eşlik etti.
6
Geçtiğimiz günlerde dünyanın en genç milyarderi seçilen Kylie Jenner, kendi adını taşıyan kozmetik markasına ait özel bir jetle, lüks bir tatile çıktı.
7
8
Şimdilerde kendi adını taşıyan cilt bakım ürünleriyle gündemde olan Kylie jenner'ın, yine kendi markası olan mat likit rujları satışları yıkıp geçmişti.
9
ABD basınında yer alan haberlere göre Kylie Jenner, arkadaşlarını da ağırladığı bu lüks tatile yaklaşık 500 bin dolar harcadı.
10Haber Yayın Tarihi: 16.07.2019 12:17 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

107 yıl önce batan Titanic'in son hali şoke ediyor! Resmen eridi Aşk Adası'nın fenomen güzeli, paylaştığı cinsel ilişki videosuyla pes dedirtti! Kraliçe Elizabeth'in oğlu şimdi yandı! Cinsel istismar kanıtlandı Troya'da büyük keşif! Kuruluş tarihi 600 yıl geriye gitti Yatak odasında unuttuğu fantezi kelepçesi yüzünden annesine rezil oldu!