Son Dakika Haberleri: Malezya'nın yakışıklı keçisi sosyal medyayı salladı!

Malezya'nın yakışıklı keçisi sosyal medyayı salladı!

5 ay önce

Malezya'da Ramos adlı keçi, yakışıklılığı sayesinde kısa sürede ülkenin internet yıldızlarından biri oldu. Sahibi keçisinin kamerayı çok sevdiğini ve fotoğraf çekilirken gülümsediğini belirtti.

1
Malezya'nın Perak Eyaleti'nden 11 aylık Saanen keçisi 'pop-star görünümüyle için sosyal medyada viral hale geldi.
2
Bakımlı keçi, sahibinin Facebook'ta fotoğraflarını yayınlamasından sonra popüler oldu.
3
Parlak sarı sakallı beyaz keçi, kısa sürede paylaşım rekoru kırdı ve fenomen haline geldi.
4
21 yaşındaki sahibi Ahmed M Fadzir, Ramos'un ilgi çekeceğini tahmin ediyordu ama bu denli ünlü olacağını düşünmedi. Ramos, uluslararası bir fenomen oldu.
5
Ahmed M Fadzir, "Bazı insanlar bana Ramos'u satmak isteyip istemediğimi sordu, kibarca reddediyorum onlara anca aynı cinsten başka keçiler sunabilirim." dedi.
6
@hey_jjae isimli Twitter kullanıcısı Güney Koreli rock grubu Day6'nın vokalisti ve elektro gitaristi Jae Park'ın ve Ramos'un yan yana fotoğrafını paylaştı ve ikisini karşılaştırıp "Yakışıklı keçi" notuyla paylaştı.
7
8
9
10Haber Yayın Tarihi: 17.07.2019 02:57 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Ünlü model Kendal Jenner'ın sere serpe kitap keyfi! Resmen içine düştü Dişi bufaloya sinsice saldırmak istemişti! Sonu felaket oldu Böyle meslek görülmedi! Sadece vücudunu paylaşarak yılda 300 bin dolar kazanıyor İnsanlığımızdan utandıran kare! Hamile karısına kimse yer vermeyince bakın ne yaptı Vedat Milor'dan, evliliğini yorumlayan takipçisine bomba cevap: Parası için evlendim!