Son Dakika Haberleri: Metroda Skandal! Yanındaki Mankenin Bacağını Kırdı

Metroda Skandal! Yanındaki Mankenin Bacağını Kırdı

8 ay önce

ABD'nin New York şehrinde bir metro hattında yaşanan olay sosyal medyanın gündemine oturdu. Alkolü fazla kaçırdığı ya da akli dengesinin olmadığı düşünülen bir vatandaş, yanında taşıdığı mankeni ulu orta dövdü.

1
Yanında manken taşıyan ve mankenine 'Wilson' adını veren yolcunun tuhaf davranışları diğer yolcuları korkuttu.
2
Sokağa uygunsuz şekilde çıktığı için manken Wilson'ın kulağını çeken kişi mankenin su içmesini istedi.
3
Tuhaf davranışlarıyla dikkat çeken kişi bir süre sonra "Neden bugün pantolon giymedin? Ne diye pantolon giymezsin Wilson?" diye bağırmaya başladı.
4
Sarhoş ya da akli dengesi yerinde olmadığı sanılan kişi daha sonra tekrar mankenden su içmesini istedi. Metrodakiler paniğe kapılıp, kaçmaya başladı.
5
"Biraz iç Wilson, biraz iç" diyen kişi mankenin ağzına mavi su şişesini bastırdı, mankeni yere fırlattı, yumruklamaya başladı ve bağırdı.
6
Tuhaf olay sonucu manken parçalara ayrıldı ve bacakları koptu. Video binlerce kişi tarafından izlendi. Olayın çok geçmeden bir tür sosyal deney olduğu anlaşıldı. Çok sayıda kullanıcı sosyal deney olduğu açıklanan olaydan ne tür bir tepki beklendiğine anlam veremedi. Bir kullanıcı "Bu tür saçmalıklar yaparak hala nasıl hapiste olmadığınıza şaşırdım" yorumunda bulundu.Haber Yayın Tarihi: 15.04.2019 12:28 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Cinsel ilişki fantezisi genç çiftin sonu oldu! Metal çubukla saldırdı Milyoner'de ilginç anlar! 'Yusuf Miroğlu' sorusu için yardım istedi, İmirzalıoğlu'nun yanıtı olay oldu Instagram'ın Playboy'u Dan Bilzerian, ABD başkanlığına aday olacak! Survivor Hikmet Tuğsuz son haliyle hayal kırıklığı yarattı! Fit görüntüsünden eser yok Ateşli model Kendall Jenner'a Türk dokunuşu! Güzelliğiyle mest etti