Mucize Doktor'un çılgın Açelya'sından yatak pozu! Beğeni yağmuruna tutuldu - Son Dakika

Mucize Doktor'un çılgın Açelya'sından yatak pozu! Beğeni yağmuruna tutuldu

08.12.2019 09:20

Ekranların sevilen dizisi Mucize Doktor'da Açelya karakterine hayat veren ünlü oyuncu Hayal Köseoğlu, Instagram hesabından paylaştığı yatak pozuyla binlerce beğeni aldı.

1
Kullanıcılar, Köseoğlu'nun paylaşımlarına ''Gözlerin güzelliğine bak ya!'', ''Sarışın güzeli'', ''Çok güzelsin kız Açi!'' ve ''Madonna gibi kadın'' şeklinde yorumlar yapıyor.
2
Fox ekranlarının reyting rekorları kıran dizisi Mucize Doktor'da Açelya karakterini canlandıran Hayal Köseoğlu, seyirciyi zaman zaman sinirden deliye döndürse de, hastanenin en kendine has çalışanlarından biri.
3
Köseoğlu'nun cesur pozları, sevenleri tarafından yorum yağmuruna tutuluyor.
4
Hayal Köseoğlu kimdir?
Hayal Köseoğlu kimdir?
26 Mayıs 1992 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi.
5
Demir'e olan aşkı yüzünden en yakın arkadaşı Nazlı'yı bile kıskanan ve her duygusunu uçlarda yaşayan Açelya'ya hayat veren Köseoğlu, Instagram pozlarıyla ortalığı kasıp kavuruyor.
6
En son paylaştığı yatak pozuyla büyük beğeni toplayan yıldız, sosyal medyada ciddi bir hayran kitlesine sahip.
7
Eğitimini Aydın Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Drama ve Oyunculuk Bölümü'nde tamamladı.

8
Küçük yaşta oyunculukla tanışan Köseoğlu, 6 yaşında Ruhsar dizisinde ilk oyunculuk deneyimini yaşadı. Mahallenin Muhtarları, Aşk-ı Memnu, Muhteşem Yüzyıl, Arkadaşlar İyidir ve İstanbullu Gelin gibi projelerde rol aldı.
9
Peki, siz Hayal Köseoğlu'nun oyunculuğu hakkında ne düşünüyorsunuz?
10
11

Son Dakika Mucize Doktor'un çılgın Açelya'sından yatak pozu! Beğeni yağmuruna tutuldu - Son Dakika


YORUMLAR (7)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü Kendilerini işkenceyle öldürüyorlar! Canlı canlı mumyalanan rahipler görenleri ürkütüyor Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor