Mucize Doktor'un Selvi Hemşire'si bakın kiminle evli! Gören şaşıp kalıyor - Son Dakika

Mucize Doktor'un Selvi Hemşire'si bakın kiminle evli! Gören şaşıp kalıyor

29 gün önce

Mucize Doktor'da 'Selvi' karakterine hayat veren ünlü oyuncu Bihter Dinçel'in kiminle evli olduğunu duyunca çok şaşıracaksınız.

1
FOX ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Mucize Doktor, yayınlandığı ilk günden beri Türk izleyicisinin gönlüne taht kurdu. 'Başhemşire Selvi' karakterine hayat veren başarılı oyuncu Bihter Dinçel de, merhametli ve yardımsever halleriyle dizinin en sevilen oyuncuları arasına yerleşti.
2
Peki, başarılı oyuncu Bihter Dinçel'in kiminle evli olduğunu biliyor musunuz?

3
37 yaşındaki Diyarbakır doğumlu güzel oyuncu, meslektaşı Barış Dinçel ile 2008 yılında dünyaevine girdi.
4
Barış Dinçel ise Ekmek Teknesi dizisiyle milyonların kalbini kazanan usta oyuncu Savaş Dinçel'in oğlu.
5
Babasıyla gurur duyduğunu her fırsatta dile getiren Barış Dinçel, usta oyuncunun doğum gününü, ''Bugün Savaş! Nisan 1 özelim. Mutlu olmak hatırlamakta gizli. Unutmamakta... Her şeyin eksiksiz bende saklı. Belki fazlan var! En sevdiğim arkadaşım, iyi ki doğdun.'' notunu düştüğü bir paylaşımla kutlamıştı.

6
Güzel oyuncu Bihter Dinçel de usta oyuncu Savaş Dinçel'in doğum gününü, ''Canım Savaş babam, iyi ki doğdun sen... Neşe dolu bir bahar günü, bahar gibi gelmişsin ve biz her sene olduğu gibi yine bahar gibi kutlayacağız varlığını.'' notuyla kutlayarak, 2007 yılında kaybettiği kayınbabasına olan sevgisini dile getirmişti.
7
Ayrıca, şimdilerde sahne tasarımcılığı yapan Barış Dinçel'in, bir dönem efsane dizi İkinci Bahar'da Timuçin karakterine hayat verdiğini de söylemeden geçmeyelim.

8
Yağmur Ali adında bir oğulları olan çift, Instagram'da aile yaşantılarına dair bol bol fotoğraf paylaşıyor.
9
İşte o pozlar...
İşte o pozlar...
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29

Haber Yayın Tarihi: 14.11.2019 08:05 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Muhabiri canlı yayında taciz etmişti! Ağır siklet şampiyonu Anthony Joshua'nın karşısına çıkacak Ünlü oyuncu 'göğüs arkadaşım' notuyla emziren fotoğrafını paylaştı, beğeni butonu çöktü! Bileğini burktuğu için hastaneye gitti! 12 ay ömrü kaldığını öğrendi Hem kansere karşı koruyor hem de çocuk sahibi yapıyor! Herkes normal bir aile sanıyordu, meğer eşcinsel ilişki imparatorluğu işletiyorlarmış