Son Dakika Haberleri: Pavyondan Kurtardığı Yıldız Tilbe'yi, Aşık Olduğu Adamla Bastı!

Pavyondan Kurtardığı Yıldız Tilbe'yi, Aşık Olduğu Adamla Bastı!

8 ay önce

Bir yanda, Yıldız Tilbe'yi pavyondan kurtarıp, şöhret yapan Sezen Aksu, diğer yanda sevgilisi Sezen Aksu'yu, Yıldız Tilbe ile aldatan Uzay Hepari ve olaylı ölümü... İşte, sanat dünyasının en buruk öyküsü...

1
Yıldız Tilbe pavyonda sahne alıyordu
Yıldız Tilbe pavyonda sahne alıyordu
Sosyal medyadaki paylaşımları ve skandallarla yüklü hayatıyla dikkatleri üzerine çeken ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe, 1991 yılında İzmir'de bulunan bir pavyonda şarkı söylerken, Sezen Aksu tarafından keşfedildi.
2
Sezen Aksu, Yıldız Tilbe'nin elinden tuttu
Sezen Aksu, Yıldız Tilbenin elinden tuttu
Sezen Aksu, Yıldız Tilbe'yi pavyon şarkıcılığından kurtarıp, kendi vokali yapmak için İstanbul'a getirdi ve Yıldız Tilbe, bir anda şöhret basamaklarını tırmanmaya başladı. Aksu, Yıldız Tilbe'nın hayatında yaratacağı yıkımdan bihaberdi...
3
Yakışıklı yapımcıyla aşk yaşıyordu
Yakışıklı yapımcıyla aşk yaşıyordu
Sezen Aksu o dönem, yakışıklı müzik yapımcısı Uzay Hepari ile aşk yaşıyordu. Hepari, Zuhal Olcay, Aşkın Nur Yengi, Sertap Erener ve Levent Yüksel gibi birçok büyük sanatçıyla çalışan, başarılı bir müzik insanıydı.
4
Sevgilisiyle bastı
Sevgilisiyle bastı
Sezen Aksu, 1992 yılında hayatının belki de en acı olayını yaşadı. Aksu, bir gece sevgilisi Uzay Hepari ve şöhrete kavuşturduğu Yıldız tilbe'yi birlikte bastı... Büyük bir şok geçiren Sezen Aksu, Yıldız Tilbe'yi vokalistliğinden çıkararak, evinden kovdu ve uzun bir süre kendine gelemedi...
5
Yıldız Tilbe 'Basılmadık' dedi
Yıldız Tilbe Basılmadık dedi
Yıldız Tilbe ise Uzay Hepari ile basılmadığını, olayı Aksu'ya kendisinin anlattığını iddia etti.
6
Uzay Hepari, başkasıyla evlendi
Uzay Hepari, başkasıyla evlendi
Uzay Hepari, Sezen Aksu'yla yaşadığı büyük aşkın sona ermesiyle, 1993 yılında modacı Zeynep Tunuslu ile dünyaevine girdi.
7
Genç yaşta öldü
Genç yaşta öldü
Ancak yakışıklı müzisyen, 1994 yılının Mayıs ayında, motosiklet kazası geçirerek hayata gözlerini yumdu.
8
Uzay Hepari'ye şarkılar yazdı
Uzay Hepariye şarkılar yazdı
Uzay Hepari'nin ölümünden birkaç hafta sonra 'Delikanlım' şarkısını yapan Yıldız Tilbe'nin, aşk yüklü bu şarkıyı Uzay Hepari için yaptığı söyleniyor.
9
''Uzay'la birlikte oldum!''
Uzayla birlikte oldum!
Sezen Aksu, Yıldız Tilbe ve Uzay Hepari ihanetine dair sessizliğini korusa da, Yıldız Tilbe katıldığı bir programda, ''Bir gece sarhoştum ve Uzay'la birlikte oldum. Sezen'de beni evden kovdu.'' diyerek, beklenen itirafı yaptı.
10
Tartışmalı ölüm
Tartışmalı ölüm
O dönem Uzay Hepari'nin ölüm haberi, birçok tartışmaya neden olmuştu.
11
Uzay Hepari ölümündeki Demet Akbağ detayı
Uzay Hepari ölümündeki Demet Akbağ detayı
Tartışmaların nedeni ise Uzay Hepari'nin motosikletiyle seyir halindeyken çarptığı arabanın, başarılı sanatçı Demet Akbağ'a ait olmasıydı..
12
11 gün bitkisel hayatta kaldı
11 gün bitkisel hayatta kaldı
Motosikletiyle Demet Akbağ'ın arabasına çarpıp, boynu kırılan Hepari, 11 gün bitkisel hayatta kaldıktan sonra yaşamını yitirmişti.
13
''Onu arabaya aldığımızda Uzay olduğunu fark ettim''
Onu arabaya aldığımızda Uzay olduğunu fark ettim
Demet Akbağ, 1994 yılında yapımcı Uzay Hepari'nin ölümüne neden olan kazayı şu sözlerle anlatmıştı: Saat 11 sularıydı. Müthiş bir ses geldi arabadan. İlk defa başıma bir şey geldi, ne olduğunu anlayamamıştım. Birden bire durdu araba. Benim durmamla arkadan gelip çarpması bir oldu. Daha sonra arabamdan indim. Bir çocuk yatıyordu yerde, tanıyamadım. O sırada bir taksi geldi. Onu arabaya aldığımızda Uzay olduğunu fark ettim. Hastaneye gidene kadar nefes alıyordu.
14
İki benzer ölüm
İki benzer ölüm
Geçtiğimiz günlerde başarılı oyuncu Demet Akbağ'ın, 20 yıllık eşi Zafer Çika'yı İzmir otoyolunda meydana gelen bir trafik kazasında yitirmesi, akıllara Demet Akbağ'ın arabasına çarparak can veren Uzay Hepari'yi getirdi.
15
Ölmeden önce oğlu olacağını öğrenmişti
Ölmeden önce oğlu olacağını öğrenmişti
Uzay Hepari, ölümünden bir gün önce bir oğlu olacağını öğrenmişti. Babasına benzerliğiyle dikkatleri üzerine çeken oğlu Uzay Kanat Hepari, şimdilerde oyunculuk yapıyor. (en soldaki Uzay Kanat Hepari)Haber Yayın Tarihi: 19.03.2019 12:57 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Milyoner'de ilginç anlar! 'Yusuf Miroğlu' sorusu için yardım istedi, İmirzalıoğlu'nun yanıtı olay oldu Instagram'ın Playboy'u Dan Bilzerian, ABD başkanlığına aday olacak! Survivor Hikmet Tuğsuz son haliyle hayal kırıklığı yarattı! Fit görüntüsünden eser yok Ateşli model Kendall Jenner'a Türk dokunuşu! Güzelliğiyle mest etti 10 yaşındayken okyanusa bırakmıştı! 9 sene sonra gelen cevapla şoke oldu