Sapkın çift, cinsel yaşamlarını renklendirmek için beş kız çocuğunu istismar etti - Son Dakika

Sapkın çift, cinsel yaşamlarını renklendirmek için beş kız çocuğunu istismar etti

2 ay önce

İngiltere'de yaşayan 33 yaşındaki Keeli Burlingham isimli kadın ve aynı yaştaki erkek arkadaşı Peter Taylor, cinsel yaşamlarını renklendirmek amacı ile beş kız çocuğuna cinsel istismarda bulundular. Sapkın çift son olayda yakayı ele verdi.

1
İngiltere'de gerçekleşen iğrenç olayda bir çift cinsel sapkınlıkları için küçük çocukları hedef aldı.
2
Keeli Burlingham ve erkek arkadaşı Peter Taylor, cinsel yaşamlarını renklendirmek amacı ile beş kız çocuğuna cinsel istismarda bulundu.

3
Burlingham, kafede çalıştıoğı sırada bir kız çocuğunu taciz ederken çektiği fotoğrafı erkek arkadaşına yollarken erkek arkadaşı Taylor ise bir yüzme havuzunun kabininde soyunan 11 yaşındaki kız çocuğunu taciz ederken çetiği fotoğrafı kız arkadaşına yolladı.
4
Çiftin cinsel yaşamlarını renkledirmek için önceleri lisesi kız fantazi yaptıklarını daha sonra çocukları istismar etmeye başladı.

5
Bilgisayar ve telefonlarında binlerce müstehcen video ve resimler bulunan çifte mahkeme ceza yağdırdı. Taylor'a 15 yıl Keeli'ye ise 11 yıl hapis cezası verildi.
6
Çiftin 5 yaşındaki oğlunu taciz etmeye çalıştığı Keeli'nin yakın arkadaşı anne, mahkemede yaptığı konuşmada verilen cezadan dolayı memnuniyetini dile getirdi.
7
Anne, Keeli'nin uzun yıllardır en yakın arkadaşı olduğunu ve böyle bir şeyi kesinlikle beklemediğini söyledi.
8
Keeli'yi en yakın arkadaşı olarak gördüğünü, çocuğuna göz dikecek bir canavar olacağını asla düşünmediğini söyledi.
9

Haber Yayın Tarihi: 24.01.2020 05:14 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Telefonunuzda bu uygulama varsa derhal silin! Şarjınızı saniye saniye emiyor Sevgilisi çok kilolusun deyip terk edince, zayıflayıp güzellik kraliçesi oldu Hercai'nin Melike'si Aslı Samat'ın 173 kilo olduğu fotoğraflar ortaya çıktı! Hem kaliteli hem de ekonomik! Taylan Şef, Nusr-Et'e rakip oldu Kazdağları'nda dağcıların keşfettiği 5 tonluk 'uçan kaya'yı gören telefona sarılıyor!