Sapkın ev sahibi, pazarlık yapmak isteyen kiracıya göğüslerini göstermesini teklif etti! - Son Dakika

Sapkın ev sahibi, pazarlık yapmak isteyen kiracıya göğüslerini göstermesini teklif etti!

2 ay önce

İngiltere'nin Canterbury şehrinde yaşayan 1 çocuk annesi Georgia Linehan, kiralamak istediği evin sahibi ile pazarlık yaparken aldığı iğrenç teklifle neye uğradığını şaşırdı.

1
İngiltere'de yaşayan 1 çocuk annesi Georgia Linehan, internetten beğendiği bir evin sahibi ile fiyat konusunda görüştü. Georgia, kirayı fazla bulunca pazarlığa girişti ve ev sahibinden indirim yapmasını istedi.

2
Evi çok beğenen Georgia, ev sahibi ile pazarlığa başladı ve kirada indirim yapılıp yapılmayacağını sordu.
3
Göğüslerini gönder, 200 pound indirim!
Göğüslerini gönder, 200 pound indirim!
Ev sahibi kendisine ait bir modellik şirketi olduğunu, kendisine göğüs fotoğraflarını göndermesine karşılık kirada 200 pound indirim yapacağını söyleyerek şoke etti.
4
Georgia, yaşadığı bu olayı Twitter hesabından paylaşıp adamı ifşa etmeye karar verdi. Georgia, ev sahibinin teklifi karşısında büyük bir şaşkınlık yaşadığını, erkeklerden nefret etmeye başladığını, bundan sonra güvenli şirketlerin verdiği reklamlara bakarak ev arayışına gireceğini söyledi.
5
Georgia, ev sahibi ile yaptığı konuşmanın fotoğraflarını Twitter'da paylaştı.
6
Bazı kullanıcılar ev sahibine şiddetli tepki gösterirken bazı kullanıcılar ise Georgia, teklifi kabul etmediği için sorun olmadığını bu konuşmayı sosyal medya hesabından paylaşmasının bir anlamı olmadığını söyledi.


YORUMLAR


Diğer Galeriler

Köpek eti satan restoran sahibinden kan donduran itiraflar: Yavru köpekleri alıp servis ediyoruz Güney Afrikalı lider, tutkunu olduğu Mercedes arabasıyla gömüldü 'Erkek arkadaşımla karantinaya girmek isterdim' diyen güzel tenisçiden olay kalça pozu Koronavirüse yakalanan Mucize Doktor'un oyuncusu Cansın Çekili'den yeni haber Arjantin'in ateşli hava durumu sunucusu bikinisiyle voleybol oynadı