Son Dakika Haberleri: Savaşçı'nın Teğmen Çiğdem'i, gerçekte bambaşka biri! Instagram pozları mest etti

Savaşçı'nın Teğmen Çiğdem'i, gerçekte bambaşka biri! Instagram pozları mest etti

26 gün önce

FOX TV'nin en uzun soluklu dizilerinden biri olan Savaşçı'daki Teğmen Çiğdem rolündeki Gaye Turgut Evin'e, bir de Instagram'da bakın.

1
FOX TV'nin reytinglerde rakip tanımayan ve yaklaşık 4 senedir devam eden dizisi Savaşçı'nın konusu kadar oyuncuları da büyük beğeni topluyor.
2
Savaşçı'nın en çok merak edilen oyuncularından biri de Çiğdem Teğmen karakteriyle karşımıza çıkan güzel oyuncu Gaye Turgut Evin. Başarılı performansı ile tam not alan güzel oyuncu gerçek hayatta aslında bambaşka biri...
3
Dizide Güneydoğu'da görev yapmak isteyen, babası şehit olmuş, yeni mezun Çiğdem Teğmen'i canlandıran genç oyuncu Gaye Turgut Evin'in Instagram'da 814 bin takipçisi var.
4
Her paylaşımı yüzlerce yorum alan Evin, güzelliği ile takipçilerinin başını döndürüyor.
5
Gerçek hayatta dizidekinden bambaşka biri olan güzel oyuncunun her paylaşımı büyük ilgi görüyor.
6
Peki Savaşçı dizisi ile yıldızı parlayan Gaye Turgut Evin kimdir, kaç yaşında ve 2013 yılında evlendiği eşi Deniz Evin kim?
Peki Savaşçı dizisi ile yıldızı parlayan Gaye Turgut Evin kimdir, kaç yaşında ve 2013 yılında evlendiği eşi Deniz Evin kim?
Gaye Turgut Evin, 1987 İstanbul doğumlu. Sanatçı bir ailede büyüyen genç oyuncu anaokulunda yaratıcı drama ve dans çalışmalarına katılarak oyunculukla küçük yaşta ilgilenmeye başladı.
7
Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü ve Sinema Televizyon bölümü çift anadal mezunu.
8
Gaye Turgut, toplumsal duyarlılık göstererek, Ümraniye T Tipi Ceza İnfaz Kurumunun sahnelediği 'Duvarların Dili' adlı tiyatro oyununda rol aldı.
9
İyilik perisini oynadığı bu oyunda, diğer bütün oyuncular cezaevi sakinlerinden oluşuyordu. Sadri Alışık Tiyatrosu'nda da rol alan Gaye Turgut'un televizyonda yıldızının parladığı ilk dizi başrol kadın oyuncusu olduğu 'Beni Affet' dizisidir.
10
Beni Affet dizisinde canlandırdığı 'Bahar' karakteriyle onu çoğunuz anımsayacaktır.
11
Güzel oyuncu 2013 yılında Deniz Evin ile evlendi.


12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23Haber Yayın Tarihi: 22.10.2019 02:59 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Rusya'da bir benzin istasyonu, bikinili müşterilerine ücretsiz yakıt vereceğini duyurunca ortalık karıştı! Canan Karatay zeytinyağını öve öve bitiremedi: Altından daha kıymetli, anne sütü gibi! ABD'li modelin başı çok büyük dertte! Fotoğrafını görünce sakın üzerine tıklamayın Ünlü oyuncu Scarlett Johansson'dan olay itiraf: Bir grup erkek tarafından cinselleştirildim! Cristiano Ronaldo'nun eski sevgilisine çıplak fotoğraf şoku! Topa tuttular