+18 sahneleriyle tepki çeken Sibel Kekilli beyazperdede! Yeni projesini Instagram ele verdi - Son Dakika

+18 sahneleriyle tepki çeken Sibel Kekilli beyazperdede! Yeni projesini Instagram ele verdi

24 gün önce

+18 sahneleriyle tepki çeken Türk oyuncu Sibel Kekilli'nin, ödüllü yönetmen Alper Özcan'ın yeni filminde başrol oynayacağı ortaya çıktı.

1
Birçok filmde yeteneğini konuşturan genç oyuncu Sibel Kekilli, sektöre ilk girdiği yıllarda yer aldığı cinsel içerikli filmler nedeniyle eleştiri oklarının hedefinde yer almıştı.
2
Özellikle Türkiye'den gelen taciz ve hakaret yüklü mesajlara daha fazla dayanamayan Kekilli, hesabını Türkiye'de bulunan kullanıcıların erişimine kapatmıştı.
3
Uzun süredir yurt dışında yaşayan ünlü oyuncunun yeni projesini Instagram ele verdi.

4
Ödüllü yönetmen Özcan Alper'in Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafla, Kekilli'nin 'Karanlık Gece' filminde rol alacağı ortaya çıktı.

5
Başrolleri Kekilli ve Berkay Ateş'in paylaştığı filmin kadrosunda, Taner Birsel, Pınar Deniz ve Cem Yiğit Üzümoğlu gibi isimler yer alacak.

Haber Yayın Tarihi: 20.11.2019 10:09 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Noel kutlamaları sokaklara taştı! Alkolün etkisiyle kendinden geçen İngilizlerden ilginç kareler Yılbaşı kapı süsünün içinden çıkan şey şoke etti! Görenin midesi kalkıyor Erzurum'da gizemli yol! Boşta bırakılan araçlar kendi kendine yokuş çıkıyor Her gün 200 metreyi kendi kendine yürüyordu! Sırrı ortaya çıktı Herkes normal bir dükkan sanıyordu, meğer eşcinsel ilişki imparatorluğu kurmuşlar