Sınır tanımayan model Ireland Baldwin, ayna karşısına geçip büyük göğüslerinden şikayet etti - Son Dakika

Sınır tanımayan model Ireland Baldwin, ayna karşısına geçip büyük göğüslerinden şikayet etti

9 gün önce

Baldwin ailesinin kızı Ireland Basinger Baldwin, ayna karşısında çektiği bir selfiesini paylaşan 24 yaşındaki Baldwin büyük göğüs ölçüsü yüzünden içine girmekte zorlandığı kıyafetinden dert yandı.

1
Son dönemin dikkat çeken modellerinden olan 24 yaşındaki Ireland Baldwin ayna karşısında çektiği karesinde büyük göğüslerinden dert yandı.
2
Genç model paylaşımına şu notu düştü: "Göğüslerim kıyafetin üst kısmına uymuyorsa da umurumda değil, ben yine de düz göğüslü 20 yaşındaki sanat öğrencisi olduğumu iddia etmeye devam edeceğim."
3
1,88 boyundaki Ireland Baldwin, son dönemin en göz önünde modellerinden biri olarak tanınıyor.

4
Baldwin, bir röportajında bikini ya da iç çamaşırı çekimlerine hazırlanırken sağlıklı beslendiğini, egzersiz yaptığını söylemişti.
5
Baldwin, böyle durumlarda güzel görünmenin en önemli sırrının kendini giydiği bikini içinde rahat ve seksi hissetmek olduğunu da eklemişti.
6
Ünlü oyuncu Alec Baldwin ile 1980'lerin en güzel Hollywood yıldızlarından Kim Basinger'ın evliliğinden dünyaya gelen model Ireland Baldwin, 23 Ekim 1995 yılında Los Angeles'ta doğdu.
7
2007 yılında babasın Alec Baldwin'den küfürlü bir sesli mesaj aldığı için ün kazandı.
8
Moda dünyasının son dönemde yıldızı yükselen isimlerinden biri olan Ireland Baldwin, paylaşımlarıyla dikkat çekiyor.
9
İşte sınırları zorlayan modelin o paylaşımları;
İşte sınırları zorlayan modelin o paylaşımları;
10
11
12
13
14


YORUMLAR (10)


Diğer Galeriler

Köpek eti satan restoran sahibinden kan donduran itiraflar: Yavru köpekleri alıp servis ediyoruz Güney Afrikalı lider, tutkunu olduğu Mercedes arabasıyla gömüldü 'Erkek arkadaşımla karantinaya girmek isterdim' diyen güzel tenisçiden olay kalça pozu Koronavirüse yakalanan Mucize Doktor'un oyuncusu Cansın Çekili'den yeni haber Arjantin'in ateşli hava durumu sunucusu bikinisiyle voleybol oynadı