Son Dakika Haberleri: Sıra dışı yetenek! Göğüsleriyle muhteşem resimler yapan genç kızı görenler hayrete düşürüyor

Sıra dışı yetenek! Göğüsleriyle muhteşem resimler yapan genç kızı görenler hayrete düşürüyor

11 gün önce

Belarus'ta yaşayan 21 yaşındaki Nadya Matiyevskaya, sadece göğüslerini kullanarak çizdiği muhteşem resimlerle kendine hayran bırakıyor.

1
İngiliz Daily Star gazetesinin haberine göre, Belarus'ta yaşayan 21 yaşındaki Nadya Matiyevskaya, yalnızca göğüslerini kullanarak harika resimler çizebiliyor.
2
Her şeyin bir şakalaşma sonucu meydana geldiğini söyleyen Nadya, ilginç hobisinin başladığı günü şu sözlerle anlattı: "Bir gün birbirimize saçma görevler veriyorduk ve benim görevim oldukça garipti, göğüslerimle resim yapıp satacaktım.''
3
Görevi yerine getirdikten sonra ortaya harika sonuçlar çıktığını söyleyen Nadya, aslında yaptığı şeyin dünyada çok da sıra dışı karşılanmadığını, hatta böyle bir piyasa bile bulunduğunu söylüyor.
4
Nadya, her resminin sanatıyla aktarmak istediği ayrı bir hikâyesi ve duygusu olduğunu sözlerine ekliyor.
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14Haber Yayın Tarihi: 08.10.2019 11:37 

YORUMLAR (3)


Diğer Galeriler

Karanlıkta yaşıyordu, 21 yıl sonra kendini gördü! İlk sözleri yüreklere dokundu Çözülmez denen her düğümü çözüyor! Bakın Müge Anlı nereli Bu adada yaşamak yürek ister! Ölümün kıyısında tatil yapıyorlar Yeşilçam'ın efsanesi Neşeli Günler'deki Kazım ve Saadet'in hikayesi gerçek oldu! Gece yatmadan önce çarşafınızın altına koyun! Bakın ne işe yarıyor