Sosyal medya fenomeninin başı çıplak pozlarıyla dertte! Yaşlı adamları kandırmak için kullanıyorlar - Son Dakika

Sosyal medya fenomeninin başı çıplak pozlarıyla dertte! Yaşlı adamları kandırmak için kullanıyorlar

2 ay önce

26 yaşındaki sosyal medya fenomeni Jessica Davies, geçmişte verdiği çıplak pozların dolandırıcılar tarafından yaşlı adamları kandırmak için kullanıldığını söyleyerek yardım istedi.

1
26 yaşındaki Jessica Davies isimli genç kadın, bir dönem yalnızca tek bir fotoğraf çekiminden 7 bin 430 lira kazanan ünlü bir Instagram fenomeniydi.
2
Davies, sonralarda fenomenlikten ve aşırı ilgiden bunalıp köşesine çekilse de, dolandırıcılar rahat durmadı ve Davies'in geçmişte verdiği çıplak pozları çeşitli internet sitelerinde, yaşlı adamlardan para sağlamak için kullandı.
3
Dolandırıcılar, tuzaklarının daha inandırıcı hale gelmesi için zamanla Jessica'nın aile üyelerinin de fotoğraflarını kullanmaya başladılar. Genç kadın, bunu öğrenince çılgına döndü.
4
Bu hafta birçok farklı kişiden internette fotoğraflarının olduğuyla ilgili mesaj aldığını belirten Davies, "Fotoğrafları gören kişiler ismimi aratınca Instagram'da beni bulup irtibata geçtiler." dedi.
5
Modellik kariyerini geçtiğimiz yıl sonlandıran genç kadın, çıplak pozlarının dolandırıcılar tarafından en az 100 kez kullanıldığını söyledi.

6
7
8
9
10
11
12
13

Haber Yayın Tarihi: 06.12.2019 09:25 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Kadın yolcu 'Sütyeniniz görünüyor' bahanesiyle uçağa alınmadı Çin'de insanüstü çaba! Yapımına yeni başlanan koronavirüs hastanesi 48 saatte tamamlandı Küçük kız, arkadaşına dostluk bileziği diye cinsel ilişki oyuncağı verdi! Bu grip 1 milyon kişiyi öldürdü! İşte insanlık tarihinde görülen ölümcül salgın hastalıklar 7 Numara'nın şiveli aşığı Haydar'ına bir de şimdi bakın

Son Dakika Haberleri