Sosyal medya kullanıcıları işin içinden çıkamadı! Hangi zebra kameraya bakıyor? - Son Dakika

Sosyal medya kullanıcıları işin içinden çıkamadı! Hangi zebra kameraya bakıyor?

Hindistan'ın Nagpur kentindeki vahşi yaşam fotoğrafçısı Sarosh Lodhi, geçtiğimiz yıl Kenya'da bulundu. Fotoğrafçı bu süre zarfında yüzlerce fotoğraf çekti fakat Lodhi'nin kayıt altına aldığı zebralar sosyal medyada viral oldu. İnternet kullanıcıları hangi zebranın kameraya baktığını çözemedi. İşte göz yanılmasına neden olan birbirinden ilginç kareler.

1
İlk bakışta bambaşka gördüğünüz fotoğrafa dikkatlice baktığınızda aslında gözünüzün ne kadar kolayca kandırıldığını anlıyorsunuz. Bazı fotoğraflara ise ne kadar bakarsanız bakın işin içinden çıkamıyorsunuz. İşte her şeyin birkaç saniyelik bir yanılsama olduğunu gösteren fotoğraflar.
2
Hindistan'ın Nagpur kentinde yaşayan vahşi yaşam fotoğrafçısı Sarosh Lodhi'nin, geçtiğimiz yıl Kenya'da çektiği fotoğraf yakın zamanda sosyal medyanın gündemine oturdu. Lodhi fotoğrafı Twitter'dan paylaştıktan sonra, sosyal medya kullanıcılarından zebraların hangi yöne baktığını tahmin etmelerini istedi. Fakat internet kullanıcıları sorunun cevabında hemfikir olamadı.
3
Kullanıcıların büyük kısmı 'sol'daki zebranın kameraya baktığını belirtirken, bazı sosyal medya kullanıcıları da sağdaki zebranın kameraya dönük olduğunu savundu. Sarosh Lodhi ise 'sol' yanıtını verenlerin doğru cevap verdiğini söyledi. İşte göz yanılması yaşatan fotoğraflar...

4
5
6
7
8
9

YORUMLAR (4)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Kıvrak danslarıyla hayran bırakan fenomen gelin adayı Solmaz'ın son hali, takipçilerini hayal kırıklığına uğrattı Depp gözünü kararttı! Eşiyle yasak aşk yaşayan Musk'ı cinsel organını kesmekle tehdit etti Güzel tenisçi Eden Silva, ateşli paylaşımlarıyla modellik ajanslarını peşine taktı Ünlü oyuncu Demi Moore'dan bomba etkisi yaratacak proje! Cinsel ilişki dersleri verecek Eliyle balık tutan kadın neye uğradığını şaşırdı! Balığın içinden küçük balık çıktı