Şov yıldızı Kim Kardashian, koronavirüsün vurduğu aileler için harekete geçti! - Son Dakika

Şov yıldızı Kim Kardashian, koronavirüsün vurduğu aileler için harekete geçti!

Dünya çapında kalçalarıyla ün kazanmış olan şov yıldızı Kim Kardashian, annesi Kris Jenner ile birlikte KKW X Kris adlı bir koleksiyon çıkarmak için kolları sıvadı. Kardashian ve annesi, bu koleksiyonun satışından elde edilecek gelirin yüzde 20'sini koronavirüsten etkilenen ailelere bağışlayacak.

1
Çin'de ortaya çıkan ve tüm dünyaya hızla yayılan koronavirüs salgını binlerce can almaya devam ediyor. Sosyal ve ekonomik krize yol açan salgında zorluk çeken ailelere ünlü isimlerden yardım devam ediyor.
2
Son olarak Kardashian ailesinin yıldız ismi Kim Kardashian, ölümcül virüsürn etkilediği aileler için harekete geçti.
3
Son günlerde, ablası Kourtney Kardashian ile saç başa ettiği kavga ile gündemde olan Kim Kardashian, şimdi de annesi Kris Jenner ile birlikte bir parfüm koleksiyonu çıkarmaya hazırlanıyor.

4
KKWFragrance markası bünyesinde 15 Nisan'da piyasaya çıkacak olan KKW X Kris adlı koleksiyondan elde edilecek gelirin yüzde 20'si, koronavirüsten etkilenen aileler ve çocuklara yemek dağıtımı yapan yardım kuruluşlarına bağışlanacak.
5
6
7
8
9
10
11
12

YORUMLAR (5)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Yaşlı insanların yardımına koşan güzel tenisçi Katie Boulter büyük takdir topladı Cinsel içerikli film yıldızı Elle Knox, George Floyd ile ilgili konuşma yapınca uçaktan indirildi Temelini Cumhurbaşkanı Erdoğan atmıştı! İşte kaba inşaatı biten Atatürk Kültür Merkezi'nden ilk görüntüler Tüyleri diken diken eden sır dolu olay! Anne ve bebeğinin birbirinden ayrı yapılan mezarları her seferinde yeniden birleşti Madrid Belediye Başkan Yardımcısı, gazetecinin sorusuna bacak kasını göstererek cevap verdi