Sürpriz yumurtanın içine koyduğu uyuşturucu ile yakalanan genç kıza hakimden ikinci şans - Son Dakika

Sürpriz yumurtanın içine koyduğu uyuşturucu ile yakalanan genç kıza hakimden ikinci şans

2 ay önce

Üniversite hayatı başarılarla dolu olan 23 yaşındaki genç kadın, sürpriz yumurtanın içine koyduğu uyuşturucu ile yakalanınca başı belaya girdi. 21 aylık hapis cezasına çarptırılan genç kıza hakim ikinci bir şans vererek cezasını erteledi.

1
Lucy Sirrs, İngiltere'nin Hull kentinde yaşayan ve okul hayatında son derece başarılı olan 23 yaşında genç bir kadındı.

2
Lucy Sirrs, başarılı bir öğrenciyken uyuşturucu bağımlısı oldu.
3
Bir süre sonra uyuşturucu ihityacını karşılamak için uyuşturucu satmaya başalayan Lucy, 2018 Temmuz ayında satmak için sürpriz yumurtanın içine koyduğu uyuşturucu ile yakalandı.

4
800 sterlin (yaklaşık 6 bin lira) değerindeki uyuşturucu genç kızın hayatını karartmaya yetti.
5
Beş ay önce mahkemeye çıkan Lucy'e hakim ceza vermedi ve kendisini değiştirmesi için süre verdi.

6
Pazartesi günü tekrar mahkemeye çıkan Lucy, hayatını değiştirdiğini ve uyuşturucu bağımlılığından kurtulduğunu ispat etti.
7
Genç kıza 21 ay hapis cezası veren hakim ceyazı iki yıl erteledi.
8
Hakim ayrıca Lucy'nin 100 saatlik kamu yararına çalışmasına karar verip Lucy'nin rehabilitasyo naltına alınmasına karar verdi.

9
Hakim ayrıca Lucy'nin 100 saatlik kamu yararına çalışmasına karar verip genç kızın rehabilitasyon altına alınmasına karar verdi.

10
Hakim, Lucy'e çok genç olduğunu, önünde uzun yıllar olduğunu ve yıllarını boşa harcamamasını söyledi.


YORUMLAR


Diğer Galeriler

'Koronavirüsle savaşmaktan gurur duyuyorum' diyen sağlık çalışanı paylaşımından dolayı linç yedi Belediyenin sahip çıktığı İsmail Amca'nın son hali yürekleri ısıttı Yolunu kaybeden fotoğrafçılar tarafından bulunan 2 bin 500 yıllık ağaç ihtişamıyla büyüledi Koronavirüsün ulaşamadığı tek yer olan Antarktika'daki 4 bin kişi krizi uzaktan izliyor Playboy model Ava Karabatic, salgın nedeniyle evden çıkamayınca çıplak fotoğraflarını çekip satmaya başladı