Son Dakika Haberleri: Trump'ın güzeller güzeli kızı Ivanka Trump'ın estetiksiz hali görenleri şoke etti!

Trump'ın güzeller güzeli kızı Ivanka Trump'ın estetiksiz hali görenleri şoke etti!

29 gün önce

ABD Başkanı Donald Trump'ın 37 yaşındaki kızı Ivanka Trump'ın estetiksiz halleri, görenleri hayrete düşürdü.

1
ABD Başkanı Donald Trump'ın, güzelliğiyle büyüleyen kızı Ivanka Trump'ın estetiksiz hali görenleri şaşkına çevirdi.

2
Tuttuğunu koparan tavırlarıyla büyük beğeni toplayan Ivanka Trump'ın yüz hatlarındaki değişim, sosyal medyada olay oldu.

3
Trump'ın estetiksiz fotoğrafı ve şimdiki halinin yan yana konulduğu fotoğrafa, ''Çirkin kadın yoktur, parasız kadın vardır'', ''Dudak küçülteni de ilk defa görüyorum'', ''Önceden vampirmiş yalnız'' ve ''Yüzde bin değişim, bu kadar olmaz'' gibi yorumlar yapıldı.
4
Annesi Çek güzellik yarışmasında birinci olan Ivanka Trump, ilk başlarda annesinin izinden gidip modelliğe soyunsa da, babası Donald Trump siyasete atılınca Ivanka'da politikaya atılmıştı.
5
İşte Ivanka Trump'ın estetik yaptırmadan önceki fotoğrafları...
İşte Ivanka Trumpın estetik yaptırmadan önceki fotoğrafları...
6
7
8Haber Yayın Tarihi: 23.10.2019 04:18 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Kendisini sağlıklı sanan genç adam, et yiyen bakteriler yüzünden dudağını, kolunu ve bacağını kaybetti! Önce gök gürültüsü duydu sonra ev sallandı! Bahçesindeki manzarayla şoke oldu Ünlü şarkıcı Betül Demir, siyah mayolu pozuyla Instagram'ı salladı! Dosta güven düşmana korku salıyor! İşte Türk komandosundan nefes kesen tatbikat Cesedi bir bavul içinde bulunan talihsiz kız hakkında olay iddia: Cinsel ilişki sırasında yanlışlıkla öldü