Dünya hapis hayatı yaşarken koronavirüsün kaynağı Vuhan'da hayat normale dönmeye başladı - Son Dakika

Dünya hapis hayatı yaşarken koronavirüsün kaynağı Vuhan'da hayat normale dönmeye başladı

Binlerce insanın ölümüne sebep olan ve milyonlarca insana hapis hayatı yaşatan ölümcül salgın koronavirüsün ortaya çıktığı Çin'in Vuhan şehrinde, yaklaşık 3 aylık karantinanın ardından hayat normale dönmeye başladı.

1
Salgından dolayı tüm dünya hapis hayatı yaşarken koronavirüsün ortaya çıktığı Çin'in Vuhan şehri, yaklaşık 3 aylık karantinanın ardından 'dış dünyaya' açılıyor.

2
Kentin havalimanı, tren istayonları ve karayolları açılırken, bazı fabrikalarda da işbaşı yapıldı. İşte fotoğraflarla 11 milyon nüfuslu "mega kent" Vuhan'da normale dönmeye başlayan yaşam.

3
Kısıtlamaların tamamen kaldırılmadığını ifade eden yetkililer, okulların henüz açılmayacağını, bununla ilgili kararın daha sonra verileceğini belirtti.
4
Çin Ulusal Sağlık Komisyonundan yapılan açıklamada, ülkedeki Kovid-19 vakalarının sayılmaya başlandığı ocak ayından bu yana bugün ilk defa hiçbir ölümün yaşanmadığı bildirilmişti.
5
Vuhan'ın karayolu bağlantılarının açılmasıyla birlikte, özel araçalarıyla kentten çıkmak isteyenler otoyol gişeleri önünde uzun kuyruklar oluşturdu.

6
7
8
9
10
11

YORUMLAR

Diğer Galeriler

İsviçre Alp'leri değil Van! Çarpanak Adası'nın eşsiz güzelliği görenleri hayran bırakıyor 44 yaşındaki yıldız oyuncu Angelina Jolie, dupduru güzelliği ile yıllara meydan okuyor 'Fakirsin' diye kınadıkları genç aşçıdan fenomenleri kıskandıracak başarı! Takipçi sayısı milyonu aştı Yıldız futbolcu Isco'nun kız arkadaşı Sara Salamo yatak odası sırlarını paylaştı: Rekabetçi bir cinsel hayatımız var 4.600 yıllık gizem çözüldü! Giza Piramidi'nin inşaatında kaç kişi çalıştı