Üç böreği birden yemeye çalışan genç hemşire boğularak öldü - Son Dakika

Üç böreği birden yemeye çalışan genç hemşire boğularak öldü

2 ay önce

Rusya'nın başkenti Moskova'da bir barda yemek yeme yarışmasına katılan 23 yaşındaki hemşire Alexandra Yudina, üç kabak böreğini arka arkaya ağzına sıkıştırınca boğularak hayatını kaybetti.

1
Hayatını kaybeden Alexandra'nın babası kızının kanser olup olmadığı ile ilgili bir açıklama yapmadı.
2
Rusya'da yaşayan hemşire Alexandra Yudina, eğlenmek için bara gitti fakat genç kızın gecesi faciayla bitti.

3
Alexandra'nın yemek yeme yarışmasına katılma gibi bir planı yoktu ancak barda yarışmanın yapıldığını görünce katılmaya karar verdi.
4
Yarışma sırasında rakiplerini geçmek için tabakta bulunan 3 adet böreği ağzına sıkıştıran hemşire bir süre sonra nefes alamayıp yere yığıldı.

5
Bardaki insanların çağırdığı ambulans olay yerine geldi ama genç hemşire tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

6
Hayatını kaybeden Alexandra'nın bir arkadaşı, Alexandra'ya altı ay önce kan kanseri teşhisi konulduğu bu yüzden Alexandra'nın kısa sürede öleceğini bildiğini bu nedenle eğlenebildiği kadar eğlenmek istediğini söylediğini belirtti.

7
8
9


YORUMLAR


Diğer Galeriler

'Koronavirüsle savaşmaktan gurur duyuyorum' diyen sağlık çalışanı paylaşımından dolayı linç yedi Belediyenin sahip çıktığı İsmail Amca'nın son hali yürekleri ısıttı Yolunu kaybeden fotoğrafçılar tarafından bulunan 2 bin 500 yıllık ağaç ihtişamıyla büyüledi Koronavirüsün ulaşamadığı tek yer olan Antarktika'daki 4 bin kişi krizi uzaktan izliyor Playboy model Ava Karabatic, salgın nedeniyle evden çıkamayınca çıplak fotoğraflarını çekip satmaya başladı