Son Dakika Haberleri: Ünlü Dansçı Yırtmacı Yüzünden Zor Anlar Yaşadı!

Ünlü Dansçı Yırtmacı Yüzünden Zor Anlar Yaşadı!

4 gün önce

Dansçı Misty Copeland, birçok ünlünün de bulunduğu Pirelli 2019 takviminin özel gecesinde kameralar önünde dalgınlığının kurbanı oldu.

1
Başarıyı yakalamış birçok ünlüyü içinde barındıran Pirelli Takvimi 2019 sonunda meraklılarına kavuştu.
2
Bu yıl Takvimde yer alan fotoğraflar deneyimli sanatçı Albert Watson tarafından çekildi. Takvimin sergileneceği şehir olarak ise İtalya'nın Milano kenti seçildi.
3
Takvim için poz veren bütün modeller bu gece de yerlerini aldı.
4
Takvimde yer alan güzellerden dansçı Misty Copeland ise yaşadığı talihsizlikle, gecenin dikkatleri üzerine çeken ismi oldu.
5
Ünlü dansçı, takvimdeki yıldızlarında fotoğraflarını çeken tecrübeli Fotoğrafçı Albert Watson ile poz vermeye çalışırken, dalgınlığının kurbanı oldu.
6
Dansçının yırtmacından görünen ten rengi iç çamaşırı, gecenin gündemine oturan konular arasına girdi.
7
Gecede görevli Paparazziler, Amerikalı dansçının frikik verdiğini fark edince fotoğraf makinelerine sarıldılar.
8
Ünlü dansçı, o talihsiz anların ardından gece boyunca daha dikkatli davrandı.
9
Beklenen takvim, bu defa farklı kuşaklarda yer alan ünlüleri ağırladı.
10
Julia Garner, Gigi Hadid, Misty Copeland ve Laetitia Casta gibi isimlerin başarıya uzanan yolculuğu ise bu yıl Takvimin ana konusu olarak belirlendi.
11
Milano'da düzenlenen tanıtım gecesine, takvimde poz veren modeller dışında da birçok ünlü katıldı.
12
13

YORUMLAR (31)
  • Hatice Y: Bu sektörde olan biri ; niye yırtmacından dolayı zor anlar yaşasın ki ? İşleri görsellik , bedenlerini sergilemek vb . Sanarsın mahalle kızı da ; yırtmaçı açıldı zor anlar yaşadı !.. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • Adınızı Yazın: size şaşıyorum doğrusu ilk defa açılmış kadın görüyor gibisinz.hem bundan daha açıkları ülkemizde ve şükür elhamdüllilah müslümanız diye geçinenlerle ülke plajları dolup taşıyor..haa size cazip gelen ise sanırım gayri ihtiyari olan bir görüntü kilitledi görünene..Üzgünüm..görünen sandığnz değil, apaçık ten rengi likralı bir iççamaşırıdr..az daha zahiri gözle bakarsanız farkedersiniz..maleseef.valla helal olsun gavur kadına sizi yanılttı ne güzel.şimdi ya derhal tövbe edin yada hanzoluktan çıkn Cevap Yaz 1 1 Yayından Kaldır Derder: Ya he he 0 0 Yayından Kaldır Hahaha: Bu nasıl yorum ya ?? herşeye din karıştırmasanız olmuyor. 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız


Diğer Galeriler

200'den Fazla Estetik Operasyon Geçiren Kadın Son İsteğiyle Doktorları Şoke Etti! Ateşli Model, Kendi Markasına Ait Bikinisiyle Plajı Kasıp Kavurdu! Eski Nokia'ların İçinden Çıkan Şeyin Ne İşe Yaradığını Duyan Telefonu Kırıyor Bu Görüntü İstanbul'un Göbeğinde Çekildi! Molotof Kokteylleri, Taşlar Havada Uçuştu Tek Bir Şarkıyla Tüm Türkiye'nin Favorisi Oldu! Altın Kelebek'te Kim Hangi Ödülü Aldı?