Ünlü milyonerin kızının cinayetinde tüyler ürperten detay: Tecavüz ettikten sonra yetişkin filmi izledi - Son Dakika

Ünlü milyonerin kızının cinayetinde tüyler ürperten detay: Tecavüz ettikten sonra yetişkin filmi izledi

08.11.2019 09:19

Ünlü milyoner David Millane'nin kızı Grace Millane, 2018 yılında korkunç bir cinayete kurban gitmişti. Aileyi yasa boğan ölüme dair kan donduran detaylar ortaya çıktı.

1
Ünlü milyoner David Millane'ın kızı Grace Millane, geçtiğimiz Kasım ayında Yeni Zelanda'da sırt çantasıyla tatile çıkmıştı. Lüks mekan istemeyen Millane, genelde öğrencilerin tercih ettiği bir konaklama yeri olan hostelde kalmayı tercih etti.
2
Ancak Grace'in ailesi, kızlarından bir süre sonra haber alamamaya başladı. Aile, en son arkadaşları ile bir eğlence mekanında görüntülenen Grace için polise başvurdu.
3
Ancak 1 hafta sonra üzücü haber geldi ve genç kızın cansız bedeninin bulunduğu açıklandı.
4
27 yaşındaki bir gencin bir numaralı şüpheli olduğu belirtildi, zanlının Grace'in hesabını daha önce de takip ettiği ve paylaşımlarının altına "Çok güzel ve göz alıcısın" yorumunda bulunduğu belirlendi.

5
Yaklaşık bir yıl önce işlenen korkunç cinayete dair kan donduran detaylar ortaya çıktı.
6
Dava dosyasına göre sanık, kurban ile cinsel ilişkiye girdikten sonra onu burnundan kan gelene kadar boğdu.
7
Bununla da yetinmeyen zanlı, cesetten nasıl kurtulacağına dair Google'da araştırma yaptı.

8
Ardından cesedin karşısında yetişkin filmi açıp izledi, sonrasında ise cesedin fotoğraflarını çekti.
9
Araştırmalarının sonunda da genç kızın cesedini bir valize koyarak ormanlık alana attı.

10
Sanık avukatı ise karşılıklı rıza ile bir cinsel ilişkinin yaşandığını ve sonrasında Grace'in zanlıdan boğazını sıkmasını istediğini belirtti. Davada sanık avukatının açıklamaları, büyük tepkiyle karşılandı.

11
Avukat, "Her şey karşılıklı rıza ile olmuş. Sonrasında olanlardan hoşlanmamış olabilirsiniz ama bu müvekkilimi katil yapmaz." dedi.
12
Vahşi cinayete ilişkin dava sürüyor. Zanlının müebbet hapisle cezalandırılması isteniyor.

13

Son Dakika Ünlü milyonerin kızının cinayetinde tüyler ürperten detay: Tecavüz ettikten sonra yetişkin filmi izledi - Son Dakika


YORUMLAR (4)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Sivaslılardan kangal sayısını ikiye çıkaran Adriana Lima'ya çağrı: Üçüncüsü bizden olsun Bir ay içinde hamile bıraktığı 6 kadınla yan yana gelip poz verdi Köyün yarısı koronaya yakalandı, kimse vefat etmedi! Sırrı iki şeyde saklı Çok şaşıracaksınız! Ali Baba ve Kırk Haramiler'deki içi altın dolu mağara bakın neredeymiş Sadece meyve ve bitkilerle besleniyor! Ormanın gerçek kralını görenler hayretler içerisinde