Ünlü oyuncu Burcu Özberk'in kalça pozuna tepki yağdı: Ben seni ahlaklı bilirdim! - Son Dakika

Ünlü oyuncu Burcu Özberk'in kalça pozuna tepki yağdı: Ben seni ahlaklı bilirdim!

2 ay önce

Afili Aşk dizisinin yıldızı Burcu Özberk, Instagram hesabından paylaştığı iddialı pozlar nedeniyle eleştiri oklarının hedefinde yer aldı.

1
Afili Aşk dizisinde Ayşe karakterine hayat veren ünlü oyuncu Burcu Özberk, Instagram hesabındaki iddialı paylaşımlarıyla takipçilerini ikiye böldü.
2
Son paylaşımında göğüs ve göbek dekoltesiyle dikkat çeken Özberk, sosyal medyada birçok cesur pozu, hayranlarının beğenisine sunuyor.
3
Özberk'in bikinili ve dekolteli pozlarına, olumlu yorumlar yapıldığı kadar olumsuz yorumlar da geliyor.
4
Genç oyuncunun, özellikle yeşil tonlardaki sırt dekolteli bir kıyafetle verdiği kalça pozuna, takipçileri ateş püskürdü. Bir kullanıcı, Özberk'in bu fotoğrafına, ''Çıplaklığı güzellik sanan bir topluma sahibiz. Hele ki sürekli ekranlarda olup gençlere böylesine kötü örnek olan sizler. Çok yazık!'' şeklinde yorum yaptı.
5
Diğer kullanıcılar ise ''Bir insan kendini bu kadar ucuzlaştırırdı, zavallısın!'', ''Parayı buldun, bozuldun sen de'' ve ''Ben seni ahlaklı bilirdim'' gibi bir yığın acımasız yorum yaptı.
6
Genç oyuncunun fotoğraflarına gelen yorumlar sadece eleştiri tarzında değildi. Birçok takipçisi, cinsel tacize varan çirkin sözler de sarf etti.
7
Bir kadın kullanıcı, Özberk'in bu çirkin yorumlara nasıl bu kadar sessiz kaldığına sitem ederek, ''Bu kadar çirkin yorumun fotoğraflarının altında yer alması, seni nasıl rahatsız etmiyor anlamıyorum! Bari yoruma kapat, tiksindim okudukça'' dedi.


8
9
10
11
12
13
İşte Özberk'in tartışma yaratan o pozları...
İşte Özberkin tartışma yaratan o pozları...
14
15
16
17
18
19
20

Haber Yayın Tarihi: 08.12.2019 11:21 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Deprem anında ne yapılmalı! Prof. Dr. Şükrü Ersoy'dan önemli uyarılar Elazığ depreminde yıkımın boyutu gün ağarınca ortaya çıktı! Ekipler zamanla yarışıyor Tayvanlı deprem kahini Dyson Lin'in, çok konuşulacak İstanbul yorumu! İşte dikkat çeken tweetleri Ünlü oyuncu Annabella Sciorra, yapımcı Harvey Weinstein tarafından cinsel istismara uğradığını itiraf etti Arka Sıradakiler'in yakışıklı Oktay'ına bir de şimdi bakın! Saçlarına aklar düştü

Son Dakika Haberleri