Ünlü rapçiyi soğuk durduramadı! İç çamaşırının üzerine tül tulum giyip sokağa çıktı - Son Dakika

Ünlü rapçiyi soğuk durduramadı! İç çamaşırının üzerine tül tulum giyip sokağa çıktı

2 ay önce

Dünyaca ünlü ABD'li rapçi Cardi B, soğuğa aldırış etmedi. Ünlü rapçi, iç çamaşırının üzerine giydiği tül tulumla tüm bakışları üzerine topladı.

1
Dünyaca ünlü ABD'li rapçi Cardi B, eşi Offset'i desteklemek için dün Paris'te gerçekleşen Chaz a Jordan defilesine gitti.

2
Eşiyle gurur duyduğunu söyleyen 27 yaşındaki yıldız, kıyafet tercihiyle tüm bakışları üzerinde toplamayı başardı.
3
Mah-Jing Wong markasına ait tül bir cat suit giyen Cardi B, içine sadece iç çamaşırı giyerek sokağa çıktı.
4
Eşiyle defile alanına kadar yürüyen rapçinin, üşüdüğü her halinden belli oluyordu.
5
Kuru kafa baskılı maskeyle objektiflere poz veren 27 yaşındaki şarkıcı, kıyafet tercihiyle ilgi odağı olmayı başardı.
6
Genç rapçinin, kıyafetiyle gündeme gelmesi ilk değil tabii ki! Kostüm tercihlerinde sınırları zorlayan Cardi B, firikikleriyle de çok konuşulmuştu.

7
Ünlü rap şarkıcısı Cardi B, geçtiğimiz haziran ayında verdiği konserde kostümü şarkı söylerken kalça kısmından patlamış ve konserine ara vermek zorunda kalmıştı.

8
Kostümünün yırtıldığını fark etmeyen B, kalça şovuna devam ederken, konseri ön sıralarda izleyen bir çift, yırtığı fark ederek Cardi B'yi uyardılar.
9
Sahne görevlilerinin yardımıyla konsere ara veren Cardi B, sahneye üzerinde bir sabahlıkla dönerek konsere devam etmişti.

Haber Yayın Tarihi: 17.01.2020 11:08 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Ünlü yönetmenin 23 yaşındaki kızı yetişkin film yıldızı oldu! Doğduğun Ev Kaderindir'in Zeynep'ine sert eleştiri: Görüntü var, ses yok! Sibirya'da -30 derece soğuğa rağmen sokakta yaşıyorlar! Yürekleri acı dolu evsizlerden kareler Zemheri'nin masum güzeli Elvan'a bir de Instagram'da bakın! İddialı pozlarıyla büyülüyor 3 çocuğunun bulunduğu aracı ateşe veren eski yıldız sporcu kendisini bıçaklayarak intihar etti