Son Dakika Haberleri: Ünlü siyasetçi Joker maskesiyle parlamentoyu bastı! Görenlerin ağzı açık kaldı

Ünlü siyasetçi Joker maskesiyle parlamentoyu bastı! Görenlerin ağzı açık kaldı

22 gün önce

Ukrayna Sosyalist Partisi lideri Ilya Kiva, bir milletvekilinin yemin törenini protesto etmek için film karakteri Joker maskesiyle parlamentoyu bastı

1
Ukrayna Sosyalist Partisi Lideri İlya Kiva, Ukrayna Parlamentosu'nda bir milletvekilinin yemini sırasında parlamentoya ünlü film Batman'daki bir karakter olan Joker maskesiyle geldi. Milletvekili Sergei Rudik'in yemini sırasında parlamentoya yüzünde kauçuk bir Joker maskesiyle giren Kiva, Rudik'in yeminini ettiği kürsüye doğru yaklaştı.
2
Maskeyi kürsüye yerleştirdi. Kiva'nın eylemleri diğer milletvekillerini şaşırttı. Olay ilerledikçe, Ukrayna Ulusal Meclis Başkanı Dmitry Razumkov, Kiva'yı uyardı ve anlaşılması zor bir şeye dönüştürmemeye çağırdı .
3
Sonra milletvekillerinden biri podyuma çıktı ve maskeyi yere attı.
4
Aynı gün, Bay Kiva Joker maskeli fotoğrafını kişisel Facebook sayfasında şu başlıkta yayınladı: "Bugün her birimiz biraz Joker."
5
Milletvekili Sergei Rudik de bunun üzerine "Kauçuk maskelerden korkmuyoruz." dedi.
6
7
8Haber Yayın Tarihi: 13.11.2019 08:20 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Ünlü şarkıcı Olga Orlov'un, çıplak havuz pozu sosyal medyada tepki çekti! 8 bin lira maaşla her gün 9 saat uyuyacak kişiler aranıyor! Bakın hangi şartlar var 2 erkeğin sokak ortasındaki evlenme teklifi sosyal medyayı salladı 13 yaşından küçük olan Instagram kullanıcılarına kötü haber: Hesabınız kapatılabilir! 2 çocuk annesi öğretmenden skandal! Öğrencisiyle yüzlerce kez ilişkiye girdi