Vedat Milor'dan, evliliğini yorumlayan takipçisine bomba cevap: Parası için evlendim! - Son Dakika

Vedat Milor'dan, evliliğini yorumlayan takipçisine bomba cevap: Parası için evlendim!

2 ay önce

Türkiye'nin gurme ismi Vedat Milor, Instagram'da eşiyle yan yana paylaştığı fotoğrafına gelen bir yoruma verdiği yanıtla sosyal medyanın gündemine oturdu.

1
Türkiye'nin değerli gurmesi Vedat Milor, geçtiğimiz gün "Sevgili eşim Linda Milor ile son New York ziyaretimizden" notuyla bir fotoğraf paylaştı.
2
Eşiyle fotoğrafına birçok güzel mesajın arasında öyle değişik bir yorum vardı ki Milor, tepkisiz kalamadı.
3
Bir takipçisi, eşi Linda Milor ile fotoğrafını paylaşan ünlü gurme Vedat Milor'a "Sanki mantık evliliği gibi duruyor" yorumunu yaptı.
4
Milor da bu yoruma esprili bir şekilde, "Parası için evlendim" yanıtını verdi.
5
Vedat Milor'un bu cevabına yüzlerce yorum yapıldı. Vedat Milor, daha önce de Instagram hesabından eşiyle bir fotoğrafını paylaşmış, fotoğrafın altına gelen çirkin yoruma ''Neden bu kadar kötüsünüz?'' diyerek cevap vermişti.
6
Milor, bir takipçisinin ''En sevdiğiniz tatlı nedir?'' sorusuna da, ''Daha önce söylemiştim. Eşimin dudakları'' yanıtını vermişti.


7
8
9

Haber Yayın Tarihi: 07.12.2019 09:42 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Ünlü oyuncu Annabella Sciorra, yapımcı Harvey Weinstein tarafından cinsel istismara uğradığını itiraf etti Arka Sıradakiler'in yakışıklı Oktay'ına bir de şimdi bakın! Saçlarına aklar düştü Kıskanç koca, sosyal medya fenomeni eşini boğarak öldürdü 25 can aldı, hızla yayılıyor! İşte katil virüsün yayıldığı pazar! Bakire olduğunu açıklayan ünlü atlet Lolo Jones isyan etti: Erkekler benden kaçıyor!

Son Dakika Haberleri