10 yaşındaki kızının ilk kez regl olduğunu duyuran Ceyda Düvenci'ye tepki yağdı - Son Dakika

10 yaşındaki kızının ilk kez regl olduğunu duyuran Ceyda Düvenci'ye tepki yağdı

19.01.2021 09:15

Başarılı oyuncu ve sunucu Ceyda Düvenci, sosyal medya hesabından kızının regl olduğunu duyurdu. Düvenci'nin paylaşımı kısa sürede tepki çekerken birçok sosyal medya kullanıcısı "Kızınızın özelini bu şekilde paylaşmanız çok yanlış" yorumunu yaptı.

Kendisi gibi oyuncu Bülent Şakrak ile mutlu bir evliliği olan Ceyda Düvenci, gün içerisinde yaşadıklarını 2,7 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından sevenleriyle paylaşıyor.

"BALKÖPÜĞÜM GENÇ KIZ OLDU"

Düvenci, dün Instagram hesabından 10 yaşındaki serebral palsi hastası kızının ilk kez regl olduğunu söyleyerek "Gün senin günün... Gözümde mutluluk gözyaşları... Balköpüğüm genç kız oldu... Gelsin ritüeller... Kutlayalım yeni zamanını... 18/01/21" ifadelerini kullandı.

10 yaşındaki kızının ilk kez regl olduğunu duyuran Ceyda Düvenci'ye tepki yağdı

TAKİPÇİLERİ İKİYE BÖLÜNDÜ

Ceyda Düvenci'nin bu paylaşımı kısa sürede sosyal medya kullanıcılarını ikiye böldü. Bir kısım Düvenci'nin yaptığı paylaşımı doğru bularak tebrik ederken bir kısım da "Kızınızın özelini nasıl böyle paylaşırsınız" diyerek tepki gösterdi.

İşte Ceyda Düvenci için yapılan bazı yorumlar...

10 yaşındaki kızının ilk kez regl olduğunu duyuran Ceyda Düvenci'ye tepki yağdı

10 yaşındaki kızının ilk kez regl olduğunu duyuran Ceyda Düvenci'ye tepki yağdı

Son Dakika Magazin 10 yaşındaki kızının ilk kez regl olduğunu duyuran Ceyda Düvenci'ye tepki yağdı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (20)
  • fb: Ceyda Hanım Aslında Hanım Hanımcık Bir Bayandın ve Hep Takdir Ederdim Ama Bu Yaptığın Anneliğine Yakışmadı Lütfen Gündem Olmak Adına Kendinizi ve Ailenizi Rezil Etmeyin Biraz Akıllı Olun Yani Bunun Yorumunu Yapmaya ve Paylaşmaya Ne Gerek Duydunuz Biraz Daha Dikkat Lütfen Selamlar. Cevap Yaz 2 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Bakan Koca, vaka sayısı en çok azalan ve artan illeri açıkladı Rıdvan Dilmen'den Beşiktaş'a övgü: Şampiyonluğun en büyük favorisi Son Dakika! ABD, Cemal Kaşıkçı raporunu yayınladı: Cinayetin talimatını Suudi Prens Selman verdi İBB'nin yardım etmeyi reddettiği çöp dağları krizine hükümet el atıyor! Bakan Kurum, talimat verdi Malatya'da mutasyonlu koronavirüs vakaları görüldü Kızını taciz eden kişiyi öldüren Kadir Işık tahliye edildi Kerimcan Durmaz, 'Peşimde' şarkısının klibinde kadın kılığına girip Sharon Stone pozu verdi Kerestelerin altında kalıp ölen kardeşinin yüzüne son kez bakıp gözyaşı döktü