"2 Haftalık Geldim Ama Emanetçi Değilim" - Son Dakika

"2 Haftalık Geldim Ama Emanetçi Değilim"

11 yıl önce

Konyaspor Teknik Direktörü Ünal Karaman, Ligin Bitimine İki Hafta Kala Göreve Gelmesinin Yanlış Yorumlanmaması Gerektiğini Belirterek, Emanetçi Gibi Hareket Etmeyeceğini Dile Getirdi.

Konyaspor Teknik Direktörü Ünal Karaman, ligin bitimine iki hafta kala göreve gelmesinin yanlış yorumlanmaması gerektiğini belirterek, emanetçi gibi hareket etmeyeceğini dile getirdi.


Böyle bir durumda takımın başına gelmesinin birileri tarafından çılgınlıktan öte bir iş olarak değerlendirilmeyeceğini söyleyen Karaman, arada çok sevgili dostları olduğu için takımı devraldığını aktardı.


Tatlıcak Tevfik Lav Tesisleri'nde düzenlediği basın toplantısı ile Konya basının karşısına çıkan Ünal Karaman, ligin bitimine 2 hafta kala takımın başına geçtiğini hatırlattı.


Arkadaşlarının ve dostlarının ısrarı üzerine Konyaspor'un başına geldiğine değinen teknik adam, maddi anlamda en ufak bir beklenti içinde olmadığının altını çizdi.


''Bizim bu eylemimiz birileri tarafından çılgınlıktan öte değerlendirilmeyecektir'' diyen Karaman, profesyonel manada çok fazla bir şey konuşmaya gerek olmadığını belirterek, ''Profesyonel manada düşünüldüğü zaman doğru olan, şu koltukta Giray Hoca'nın olması ve onunla devam edilmesiydi.'' dedi.


Takım halinde bütünleşerek kalan 2 müsabakadan 6 puan alarak Konyaspor'u ligde bırakacak sonucu almayı ümit ettiklerini dile getiren Karaman, sözlerini şöyle sürdürdü: ''Bunun için de el birliği yaparak bu savaşı vermemiz gerekiyor. Neyi yaşamamız gerekiyorsa hep birlikte bunu yaşayacağız. Daha sonra da Konyaspor'u değerli yöneticilere emanet edip yine helallik isteyip gideceğiz. Burada bir acil hasta var, bir ambulans gerekiyor biz de o ambulans görevini yapacağız. Buraya gelişimiz kesinlikle profesyonel bir geliş değil. Nasip olursa iki maç oynayıp helallik alıp tekrar çocuklarımızın yanına döneceğiz.''


Sözleşme imzalamadan takımın başında sahaya çıkmak için Futbol Federasyonu'ndan özel izin almaya çalıştıklarını bildiren Karaman, ''Sahaya giriş için özel izin almaya çalışıyoruz.'' diye konuştu.


Ünal Karaman'ın toplantısında hiçbir Konyasporlu yöneticinin olmayışı ise dikkat çekti.

(CİHAN)

Haber Yayın Tarihi: 20.05.2009 02:57 Kaynak: CHASon Dakika

Memurların mesai saati değişiyor! Esnek çalışma modeli yolda Yasak Elma'da Halit ve Leyla'nın aşk yaşaması izleyiciyi çileden çıkardı Canlı yayında CHP'li vekilin sözleri Ahmet Hakan'ı kızdırdı: Bağlamayın bu adamı

Son Dakika Haberleri