5 yıllık evliliği tek celsede biten Serdar Ortaç'tan kafa karıştıran paylaşım - Son Dakika

5 yıllık evliliği tek celsede biten Serdar Ortaç'tan kafa karıştıran paylaşım

08.08.2019 16:29

Bir süredir boşanacakları konuşulan Serdar Ortaç ve Chloe Loughnan Beykoz Adliyesi'ne gelerek 5 yıllık evliliklerini bitirdiler. Boşandıktan 5 dakika sonra ise Ortaç'ın hesabından reklam içerikli gönderi paylaşılması dikkat çekti.

Bir süredir haklarında çıkan boşanma iddialarını sık sık yalanlayan Serdar Ortaç ve Chloe Loughnan, 'Evlilik birliğinin temelinden sarsıldığı' gerekçesiyle anlaşmalı olarak boşanma kararı aldı. Bugün boşanmak üzere Beykoz Adliyesi'ne gelen ikilinin evlilikleri 16 dakika süren duruşma sonrası içerisinde bitti.

YAPILAN PAYLAŞIM ŞAŞIRTTI

Adliye çıkışında açıklama yapan ünlü çift, ortak bir dille "Severek evlendik, severek ayrıldık" açıklamasını yaptı. Bu gelişmeler yaşanırken Ortaç'ın sosyal medya hesabından boşandıktan kısa bir süre sonra ilginç bir paylaşım geldi.

BOŞANMA İLE İLGİLİ PAYLAŞIM YAPMASI BEKLENİYORDU

Hayranları, boşanma ile ilgili paylaşım beklerken Ortaç'ın hesabından reklam içerikli gönderi paylaşılması, takipçilerinin kafasını karıştırdı.

5 yıllık evliliği tek celsede biten Serdar Ortaç'tan kafa karıştıran paylaşım

Son Dakika Magazin 5 yıllık evliliği tek celsede biten Serdar Ortaç'tan kafa karıştıran paylaşım - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (48)
  • YUSUF BALDK: Ben asparagas haberlerden heç haz etmem.Ama herkese yazıklar olsun el birliğiyle bir yuva daha yıktınız.yıkılıyor,yıkılacak,yakışmıyorlar,olmaz, bu iş tamam diye diye reziller başardılar.Unutmayın eden bulur bekleyin sıranızı Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Arsenal maçında kafatası kırılan Raul Jimenez ameliyat oldu Paranoid şizofreni hastası olan baba 'şeytan' olduğunu düşündüğü 11 aylık bebeğini nehre attı Formula 1 şampiyonu Lewis Hamilton koronavirüse yakalandı 21 yıl hapis cezasıyla aranan suçlu simit satarken yakalandı: Nereden bileyim arandığımı Putin'in "Benim kızım da oldu, yan etkisi" yok dediği Sputnik V aşısını olan 20 kişi koronaya yakalandı Kadıköy'de 15 yıl sonra Beşiktaş'a mağlup olan Fenerbahçe'de fatura Erol Bulut'a kesildi Bülent Ersoy, kürklerini kabul etmeyen ÇYDD'yi vasiyetinden çıkardı Doğal gazda yıl sonuna kadar zam olmayacak