Ahu Yağtu 7 Yıl Sonra Podyumda - Son Dakika

Ahu Yağtu 7 Yıl Sonra Podyumda

2 yıl önce

Ünlü tasarımcı Eda Güngör, yeni Prêt–à–Couture markası M.O.F.C'in ilk defilesini MBFWI SS'19 kapsamında sergiledi.

Ahu Yağtu 7 Yıl Sonra Podyumda, System.String[]

Ayşegül Dinçkök, Demet Şener, Başak Dizer Tatlıtuğ, Dolunay Soysert, Berrak Tüzünataç, Nilper Şahin, Özgür Masur Nihat Odabaşı, Mustafa Taviloğlu gibi, cemiyet, iş ve magazin dünyasından ünlü isimlerin katıldığı M.O.F.C'in HeyDay SS'19 defilesi, tasarımlarıve görsel şölen yaşatan şovu kadar 7 yıl aradan sonra podyuma çıkan Ahu Yağtu ile de MBFWI'a damgasını vurdu.

Tasarım anlayışı ile moda dünyasında önemli bir yere sahip olan, dünya çapında sergilediği başarılarıyla uluslararası platformda yoğun ilgi gören ünlü tasarımcı Eda Güngör, yeni Prêt-à-Couture markası M.O.F.C'in ilk defilesini MBFWI SS'19 kapsamında sergiledi.

Ayşegül Dinçkök, Demet Şener, Başak Dizer Tatlıtuğ, Dolunay Soysert, Berrak Tüzünataç, Nilperi Şahin, Özgür Masur, Nihat Odabaşı, Mustafa Taviloğlu gibi her biri birbirinden kıymetli isimlerin heyecanla izlediği M.O.F.C "HeyDay" defilesinde, ünlü moda tasarımcısı Eda Güngör ayakta alkışlandı.

Defilenin bir diğer ilgi odağı 7 yıl aradan sonra tekrar podyuma çıkan Ahu Yağtu oldu. Ünlü model, defilenin baş mankeni olarak gösteride yer alırken, yürüyüşünden tasarımları sergilemesine kadar ilgi odağı olarak, kariyerindeki profesyonelliğiyle şovun ihtişamını taçlandırdı.

Bu özel defilede ünlü tasarımcı Eda Güngör'ü yalnız bırakmayan, ünlü saç ve makyaj artisti Önder Tiryaki ve ünlü koreograf Uğurhan Akdeniz, şovun sonunda sahneye Eda Güngör ile beraber çıkarak, izleyenleri selamladılar.

70'ler ve 80'ler modasının, günümüz yaklaşımlarıyla kusursuz yorumlarını sergileyen, hacimlerin, kabarık detayların ve volüm etkisinin yoğun bir şekilde hissedildiği M.O.F.C "HeyDay" koleksiyonu, hem tasarımlarıyla, hem de görsel şölen yaşatan defilesiyleMBFWI'a damgasını vurdu.

Haber Yayın Tarihi: 14.09.2018 01:41 

YORUMLAR


Son Dakika

Müge Anlı, 12 yaşındaki kızının tacizine sessiz kalan kadını yayından kovdu
İstanbul'da esaret altındaki kurdun inanılmaz görüntüsü! Ayak iziyle sonsuzluk işareti yaptı Sınav stresini yenmek için kullandığı ilaçlar gözlerinden etti

Son Dakika Haberleri