Son Dakika Haberleri: Kadın doktor sekizinci kattan düşerek ağır yaralandı

Kadın doktor sekizinci kattan düşerek ağır yaralandı

2 ay önce

İstanbul'da bir devlet hastanesinde Beyin ve Sinir Cerrahisi bölümünde görev yapan kadın Uzman Doktor, sekizinci katta bulunan evinden aşağıya düşerek ağır yaralandı.

Ataşehir'de sekizinci katından aşağıya düşen kadın, ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı. Ataşehir Bulvarı üzerinde bulunan bir sitenin içerisinde bulunan 12 katlı binanın sekizinci katında oturan ve beyin cerrahı olduğu öğrenilen Dilber Ayçiçek Çeçen aşağıya düştü.

DURUMU KRİTİK

Beton zemine çakılarak yaralanan Çeçen'e ilk müdahaleyi eşi yaptı. Haber edilmesi üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Sağlık görevlilerinin müdahalesinin ardından özel bir hastaneye kaldırılan Çeçen'in durumunun ağır olduğu öğrenildi. Olay yerinde incelemelerde bulunan polis ekipleri, olayın intihar mı cinayet mi olduğunu araştırıyor.

Kadın doktor sekizinci kattan düşerek ağır yaralandı
Haber Yayın Tarihi: 16.10.2019 07:57 Kaynak: AAMillet Bahçesi tartışması, Trabzon'da vatandaşları ikiye böldü: Sahada maç yapılsın mı? Yapılmasın mı?
Kulisleri sallayan iddia: Erdoğan AK Parti Genel Başkanlığı'nı güvendiği isme bırakabilir Yayla sakinleri, 12 bin yıllık Dipsiz Göl'ün kurutulmasına destek verdi: Millete bir faydası yok