85 yaş üzeri Sevgi Evi sakinleri aşılandı - Son Dakika

85 yaş üzeri Sevgi Evi sakinleri aşılandı

21.01.2021 10:36

85 yaş üzeri Sevgi Evi sakinleri aşılandı Dursunbey Belediyesi'nin kimsesiz ve yaşlı vatandaşlar için hizmete açtığı Sevgi Evi misafirhanesinde yaşayan yaşlılar ve personeller korona virüse karşı aşılandı.

85 yaş üzeri Sevgi Evi sakinleri aşılandı

BALIKESİR - Dursunbey Belediyesi'nin kimsesiz ve yaşlı vatandaşlar için hizmete açtığı Sevgi Evi misafirhanesinde yaşayan yaşlılar ve personeller korona virüse karşı aşılandı.

2015 yılında Belediye Başkanı Ramazan Bahçavan tarafından hizmete açılan Sevgi evinde misafir edilen yaşlı vatandaşlar korona virüs salgınına karşı aşılandı.

Dursunbey İlçe Sağlık Müdürlüğü ekiplerince aşılanan yaşlılar görevli personeller tarafından da gözlem altına alındı. Aşılama süreci ile ilgili bilgi veren Dursunbey Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Fahri Bahçavan; "Dünyayı etkisi altına alan korona virüs (Covid-19) salgını sebebi ile Ülkemizde başlatılan aşılama çalışması kapsamında, ikinci aşamada olan huzur evlerinde aşılama çalışmaları başladı. Bu kapsamda belediyemiz bünyesinde yer alan Sevgi Evi misafirlerimiz ve personellerimiz toplam 26 kişi aşılandı. Sayın Cumhurbaşkanımıza, Sağlık Bakanımıza ve İlçe Sağlık Müdürlüğümüze teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar dilerim" dedi.

Aşılama sonrası yaşlılarda ve personellerde herhangi bir olumsuz durum yaşanmazken, ikinci aşılama ise 28 gün sonra yapılacak.

85 yaş üzeri Sevgi Evi sakinleri aşılandı
85 yaş üzeri Sevgi Evi sakinleri aşılandı
85 yaş üzeri Sevgi Evi sakinleri aşılandı
85 yaş üzeri Sevgi Evi sakinleri aşılandı

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel 85 yaş üzeri Sevgi Evi sakinleri aşılandı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Doğal gaz fiyatlarına yüzde 1 zam Koronavirüse yakalanan Selin Yeninci, yoğun bakıma kaldırıldı Genç kıza taciz iddiasını duyan köylüler toplandı, bölgeye çok sayıda jandarma sevk edildi Şeyma Subaşı'ndan Mısırlı sevgilisiyle yeni poz: Sana çok deli oluyorum Fahrettin Koca istifa mı edecek? Sosyal medya bu iddiayı konuşuyor Sağlık sorunlarıyla boğuşan Hakan Taşıyan, acil olarak nakil bekliyor Bahamalar'daki sahilde üzerinde Rusça yazılar olan gizemli bir titanyum küre bulundu Tuba Büyüküstün'ü görenler tanıyamadı! Joker'in kız arkadaşı Harley Quinn oldu