A Milli Erkek Voleybol Takımı'nda hazırlıklar sürüyor - Son Dakika

A Milli Erkek Voleybol Takımı'nda hazırlıklar sürüyor

06.01.2021 18:25
A Milli Erkek Voleybol Takımı'nda hazırlıklar sürüyor, System.String[]

Kuzey Makedonya'nın başkenti Üsküp'te 12-16 Ocak'ta düzenlenecek 2021 CEV Avrupa Şampiyonası Elemeleri'nde mücadele edecek A Milli Erkek Voleybol Takımı, hazırlıklarına devam etti.

Kuzey Makedonya'nın başkenti Üsküp'te 12-16 Ocak'ta düzenlenecek 2021 CEV Avrupa Şampiyonası Elemeleri'nde mücadele edecek A Milli Erkek Voleybol Takımı, hazırlıklarına devam etti.

Türkiye Voleybol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, milliler kampın dokuzuncu gününde yoğun tempoda bir antrenman yaptı.

Elemelerle ilgili açıklamalarda bulunan milli oyuncu Volkan Döne, pandemi sebebiyle yoğun bir takvimle oynadıkları ligin ilk yarısını geride bıraktıklarını belirterek, "Hemen ardından da milli takım kampımız başladı. Her ne kadar yorgun olursak olalım, milli takımda oynamanın ne kadar önemli olduğunu hepimiz biliyoruz." ifadelerini kullandı.

Güzel bir kamp dönemi yaşadıklarını kaydeden Volkan, şunları söyledi:

"Her geçen gün birbiriyle daha uyumlu ve elemelere daha hazır bir takım haline geldiğimizi hissediyorum. Avrupa Şampiyonası Elemeleri'nde Kuzey Makedonya ve Bosna Hersek ile karşılaşacağız. Bu maçları kazanarak Avrupa Şampiyonası'na gitmek istiyoruz."

Kaynak: AA

Son Dakika Spor A Milli Erkek Voleybol Takımı'nda hazırlıklar sürüyor - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

Camdaki Kız dizisinin yeni fragmanı yayınlandı! Ünlü oyuncu Enis Arıkan kadroya dahil oluyor Camdaki Kız dizisinin yeni fragmanı yayınlandı! Ünlü oyuncu Enis Arıkan kadroya dahil oluyor Yenilemek için satın aldıkları evdeki reçel kavanozlarından altın fışkırdı! Değeri yaklaşık 7 milyon TL Yenilemek için satın aldıkları evdeki reçel kavanozlarından altın fışkırdı! Değeri yaklaşık 7 milyon TL Rusların koronavirüs aşısı Sputnik V'nin Türkiye'de üretimi için onay çıktı Rusların koronavirüs aşısı Sputnik V'nin Türkiye'de üretimi için onay çıktı Kısıtlamayı delerek petrol istasyonunda kahve içen 14 şahsa 44 bin lira ceza kesildi Kısıtlamayı delerek petrol istasyonunda kahve içen 14 şahsa 44 bin lira ceza kesildi Öfkeli kayınbirader, ablasının aldattığını iddia ettiği eniştesini kurşuna dizdi Öfkeli kayınbirader, ablasının aldattığını iddia ettiği eniştesini kurşuna dizdi Genç savcı koronavirüse yenik düştü Genç savcı koronavirüse yenik düştü Harun Tekin, yaptırdığı penaltıyı kurtardığı anda gözyaşlarına boğuldu Harun Tekin, yaptırdığı penaltıyı kurtardığı anda gözyaşlarına boğuldu Ezel dizisinin Ömer'i İsmail Filiz, 'Barbaroslar'a transfer oldu Ezel dizisinin Ömer'i İsmail Filiz, 'Barbaroslar'a transfer oldu