AB/Michel: B. Krallık ile görüşmelerde "oyun alanını eşitlemek" önceliğimiz - Son Dakika

AB/Michel: B. Krallık ile görüşmelerde "oyun alanını eşitlemek" önceliğimiz

2 ay önce

Avrupa Konseyi Başkanı Charles Michel, Avrupa Birliği'nin (AB) Birleşik Krallık ile arasındaki ticari ilişkileri belirlemek adına ticaret görüşmelerine başlamaya hazır olduğunu ve iş ve ekonomi dünyasında istikrar için tarafların "çok çalışacaklarını" umduğunu söyledi.

AB/Michel: B. Krallık ile görüşmelerde
Avrupa Konseyi Başkanı Charles Michel, Avrupa Birliği'nin (AB) Birleşik Krallık ile arasındaki ticari ilişkileri belirlemek adına ticaret görüşmelerine başlamaya hazır olduğunu ve iş ve Ekonomi, Son Dakika Ekonomi Haberleri, Ekonomi Son Dakika'>ekonomi dünyasında istikrar için tarafların "çok çalışacaklarını" umduğunu söyledi.

Michel, ticaret görüşmelerinden Brüksel'in önceliğinin "oyun alanının eşitlenmesi"ni garantilemek olduğunu ve ortak pazarı koruyacak önlemler alınacağını ekledi.Seçimler konusunda Boris Johnson'ı tebrik eden Michel, Tiwitter paylaşımında, Brexit anlaşması için yapılacak oylamanın "bir an önce" yapılmasını beklediğini belirtti.


- İstanbul
Haber Yayın Tarihi: 13.12.2019 11:12 Kaynak: DHASon Dakika

1 TL'ye aldığı şişeleri sanat eserine dönüştürüp 50 euroya satıyor
Bikinili pozunu paylaşan Tuğba Ekinci, Hadise ve Hülya Avşar'a meydan okudu Tartıştığı zihinsel engelli kişiyi, gözünü kırpmadan öldürdü

Son Dakika Haberleri