Son Dakika Haberleri: ABD'li komutanlar Akçakale'deyken teröristler sınırda görüntülendi

ABD'li komutanlar Akçakale'deyken teröristler sınırda görüntülendi

6 gün önce

ABD Avrupa Kuvvetleri Komutan Yardımcısı Korgeneral Stephen Twitty ve ABD Merkez Kuvvetler Komutan Yardımcısı Korgeneral Thomas Bergeson, Şanlıurfa'nın Akçakale ilçesinde bulundukları sırada sınırın diğer tarafında PKK/YPG'li teröristlerin hareketliliği gözlendi.

ABD Avrupa Kuvvetleri Komutan Yardımcısı Korgeneral Stephen Twitty ve ABD Merkez Kuvvetler Komutan Yardımcısı Korgeneral Thomas Bergeson'un, Şanlıurfa'nın Akçakale ilçesinde incelemelerde bulundu. Komutanların incelemesi sırasında ise sınırın diğer tarafında PKK/YPG'li teröristler kameralarca görüntülendi.

ABD Avrupa Kuvvetleri Komutan Yardımcısı Korgeneral Stephen Twitty ve ABD Merkez Kuvvetler Komutan Yardımcısı Korgeneral Thomas Bergeson, Suriye'de oluşturulacak Güvenli Bölge çalışmaları kapsamında temaslarda bulunmak üzere Şanlıurfa'nın Akçakale ilçesine geldi.

MÜŞTEREJ HAREKAT MERKEZİNİ ZİYARET ETTİLER

Twitty ve Bergeson, Müşterek Harekat Merkezini ziyaret ettiği sırada ise sınırın hemen öbür tarafındaki Suriye'nin Telabyad kentinde ise teröristlerin hareketliliği dikkat çekti. Araçla sınıra gelen silahlı teröristler, sınır hattında bir süre dolaştıktan sonra bölgeden ayrıldı.

ABD'li komutanlar Akçakale'deyken teröristler sınırda görüntülendi
Haber Yayın Tarihi: 11.09.2019 06:44 Kaynak: İHAUçakta kendini tatmin etme görüntüsüyle olay olan Kerimcan Durmaz, Amerika'ya taşındı
Altın güne düşüşle başladı! İşte gram, çeyrek ve cumhuriyet altını fiyatları UEFA Avrupa Ligi'nin en başarılı takımı Sevilla Hillary Clinton, FETÖ'cü Enes Kanter'i yemeğe davet etti