Son Dakika Haberleri: Abdullah Avcı'dan Fikret Orman'a: Ayrılabilirim

Abdullah Avcı'dan Fikret Orman'a: Ayrılabilirim

2 ay önce

Sezona kötü bir başlangıç yapan ve eleştiri oklarının hedefinde olan Teknik Direktör Abdullah Avcı'nın görevi bırakacağını söyleyen Fikret Orman ile görüştüğü ve "Görevi bırakmam istenirse hemen ayrılabilirim" dediği öğrenildi.

Seçim kararı sonrasında inzivaya çekilen Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, dün İstanbul'a döndü ve teknik direktör Abdullah Avcı ile buluştu. Marmaris'te olduğu için Trabzonspor maçına gitmeyen Orman, İstanbul'a döner dönmez Avcı ile kahvaltıda bir araya geldi. Bir yöneticinin daha yer aldığı buluşmada Avcı, "Görevi bırakmam istenirse hemen ayrılabilirim" dedi.

"NEDEN KÖTÜ SONUÇ ALIYORUZ?"

Bu sözlere karşı çıkan başkan Orman ise, "Görevine devam et hocam, iki önemli maç var. Avrupa'ya konsantre ol. Sana biz destek olmayacaksak kim olacak? O yüzden senin tek odağın takım olsun" diye konuştu. Görüşmede takımın durumu hakkında bilgi alan Orman, "Neden kötü sonuçlar alıyoruz?" sorusunu da yöneltti. Kartal'ın hocası ise "Çok erken goller yiyoruz ve oyuncular kafa olarak bir anda maçtan kopuyor. Büyük takım reaksiyonu veremiyoruz" sözleriyle sorunları aktardı.

Abdullah Avcı'dan Fikret Orman'a: Ayrılabilirim
Ersun Yanal'dan Deniz Türüç'e uyarı!

Haber Yayın Tarihi: 01.10.2019 10:05 

YORUMLAR


O pankartı gören sürücüler kornaya basmadı, gürültü bıçak gibi kesildi
Atatürk'e benzerliğiyle bilinen Göksel Kaya'nın tartışma yaratan fotoğrafı gerçek çıktı Ahmet Davutoğlu'nun kurmayından Karamollaoğlu'na yanıt: Tek başımıza iktidar olacağız