Acun Ilıcalı'nın Netflix'e rakip olacağı yeni platformun detayları belli oluyor - Son Dakika

Acun Ilıcalı'nın Netflix'e rakip olacağı yeni platformun detayları belli oluyor

Yeni bir platform kurarak Netlix'e rakip olmaya hazırlanan Acun Ilıcalı, resmi kaynaklara başvuruda bulundu. Ilıcalı'nın kuracağı yeni platformun detayları belli olmaya başladı. Ilıcalı'nın yeni projelerinde Cem Yılmaz, Oğuzhan Koç, Eser Yenenler ve İbrahim Büyükak gibi isimler yer alacak.

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, yeni bir işe imza atarak platform kurmaya hazırlanıyor. Ilıcalı, yeni platformu için çeşitli yarışmalar yapmak için çalışmalara devam ediyor.

CEM YILMAZ'A ÖZEL İÇERİK

Haber Global'a konuşan Acun Ilıcalı'nın yakın kaynakları, kurulacak dijital TV platformunun konsept olarak Netflix ve BluTV'den herhangi bir farkının olmayacağını fakat ağırlıklı olarak yeni yapılacak yarışmalara odaklanacağını belirtti. Yeni platformda yarışmaların yanı sıra orijinal dizi ve filmler de olacak.

Kaynaklar, platformun Cem Yılmaz'a özel orijinal film yaptıracağını söylerken Eser Yenenler, İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç'tan oluşan 3 Adam da platforma özel orijinal film yapacaklarını belirtti.

Ilıcalı'nın yeni kurmaya hazırlandığı platformun bütçesi ise henüz belli olmadı.

Acun Ilıcalı'nın Netflix'e rakip olacağı yeni platformun detayları belli oluyor

Haber Yayın Tarihi: 13.08.2020 14:04

Son Dakika Magazin Acun Ilıcalı'nın Netflix'e rakip olacağı yeni platformun detayları belli oluyor - Son Dakika Magazin

YORUMLAR (31)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Aliyev'den Paşinyan için sert sözler: Bu aptal diktatörü durdurmazsanız biz durdururuz Son Dakika: Ermenistan temmuz ayında terör örgütü PKK ile anlaştı, 300 teröristi sınırda eğitim için kullandı Alkolü fazla kaçıran koca, eşini sokak ortasında böyle vurdu İstanbul'daki sel kabusunu en iyi anlatan video! Araç bir anda sürüklenmeye başladı FETÖ nedeniyle kayyum atanan Naksan grubu, borcundan daha ucuza satışa çıkarıldı Sokak ortasında dilenen eski NBA oyuncusu Delonte West'in tedavisini Mark Cuban üstlendi Yolcu minibüsünde çılgına çevirecek görüntüler: Maskesini çıkarıp alkol kullandı İran da Ermenistan'a sırt döndü: Silah ve mühimmat geçişine izin vermeyeceğiz