Acun Ilıcalı, Yetenek Sizsiniz şampiyonu Max'e duygusal paylaşımıyla veda etti - Son Dakika

Acun Ilıcalı, Yetenek Sizsiniz şampiyonu Max'e duygusal paylaşımıyla veda etti

22.10.2019 19:18

Geçtiğimiz aylarda Şeyma Subaşı'ndan boşanan TV8'in patronu Acun Ilıcalı, Yetenek Sizsiniz Türkiye'nin şampiyonlarından Max'e duygusal paylaşımıyla veda etti.

Yetenek Sizsiniz Türkiye'nin 3. sezonunda finale çıkıp şampiyonluğa ulaşan akıllı köpek "Max", geçtiğimiz gün son yolculuğuna uğurlandı. Max'in sahibi Ali Yeşilırmak'ın duygusal mesajının ardından bir paylaşım da Acun Ilıcalı'dan geldi.

NELER YAPABİLECEĞİNİ GÖSTERMİŞTİ

Acun Ilıcalı sosyal medya hesabından yayınladığı mesajda, "Yetenek Sizsiniz Türkiye'nin şampiyonlarından Max'i kaybettik. Yeteneğiyle tüm Türkiye'ye bir köpeğin neler yapabileceğini göstermişti. Ali kardeşim acını paylaşıyorum." ifadelerini kullandı.

"HUZUR İÇİNDE UYU"

Max'in sahibi Ali Yeşilırmak ise sosyal medya paylaşımında, "Söylenecek çok söz olmakla birlikte şuan hiç bir kelime kalmadı söylenecek..o evladım canım kanım... Dün son yolcuğuna uğurladık MAX i.. gözünü açtığında beni gördü son nefesinde de kucağımdaydı..bana bize bu ülkeye yaşattıkları ve kattıkları için,dostluğu kardeşliği ve evlatlığı için MAX'e sonsuz teşekkür ederim. İyi ki bizim oğlumuzdun huzur içinde uyu.." ifadelerini kullandı.

Acun Ilıcalı, Yetenek Sizsiniz şampiyonu Max'e duygusal paylaşımıyla veda etti

Son Dakika Politika Acun Ilıcalı, Yetenek Sizsiniz şampiyonu Max'e duygusal paylaşımıyla veda etti - Son Dakika


Son Dakika

Taksici, oğlunu ziyarete gittiği cezaevi önünde 9 kurşunla öldürüldü Teknik direktör İrfan Buz, Kasımpaşa'daki görevinden 14 gün sonra istifa etti Bu fırsat kaçmaz! Yapılandırma ile 251 bin liralık borç 99 bin liraya düşecek Bülent Ersoy, hayvanseverleri yine kızdırdı! Yakasında tilki kafası bulunan kürke tepki yağıyor Koronavirüse yakalanan ünlü oyuncu Bahar Şahin diziden ayrıldı Son Dakika: Ziraat Türkiye Kupası'nda 5. tur eşleşmeleri belli oldu Bu hafta sonu kısıtlama var mı, kaçta başlayacak? İşte tüm detaylar Kumar oynarken yakalanan 16 kişiye 50 bin lira ceza kesip, 'kumarın zararlarını anlatan' kitap hediye ettiler