Ahmet Hakan: İpek Medya Grubu'na El Konulması Kabul Edilemez! - Son Dakika

Ahmet Hakan: İpek Medya Grubu'na El Konulması Kabul Edilemez!

27.10.2015 15:21
Ahmet Hakan: İpek Medya Grubu'na El Konulması Kabul Edilemez!, System.String[]

Hürriyet gazetesi yazarı Ahmet Hakan, İpek Medya Grubu’na kayyum atanmasının kabul edilemez olduğunu belirtti.

Hürriyet gazetesi yazarı Ahmet Hakan, İpek Medya Grubu’na kayyum atanmasının kabul edilemez olduğunu belirtti.

Tepkisini Twitter hesabından dile getiren Ahmet Hakan, “İpek Medya Grubu’na el konulması kabul edilemez. Bu susturma girişimine sessiz kalınamaz.” dedi.

Gazeteci Cüneyt Özdemir de, sosyal medya hesabından önce ‘kayyumistan’ yazdı, ardından da, “Karanlık bir döneme girdik. Hiçbir şey gerçek değil ve her şey mümkün. Tüm referans kurumlar ve değerler askıya alınmış durumda. Ürkütücü!” ifadelerini kullandı.

Kaynak: CİHAN

Son Dakika Güncel Ahmet Hakan: İpek Medya Grubu'na El Konulması Kabul Edilemez! - Son Dakika


Son Dakika

Son Dakika: İstanbul'dan Rusya'ya giden kargo gemisi Beykoz açıklarında sürükleniyor Son Dakika: İstanbul Boğazı ve Karadeniz'deki hamsi avı yasağı 7 Şubat'a kadar uzatıldı Joe Biden yönetiminden Türk hamlesi! ABD'nin kritik bakanlıklarına 3 Türk kadın atandı Kısıtlamalarda gevşeme olacak mı? Bilim Kurulu, koronavirüs tedbirleri ve aşılama gündemiyle toplandı MAK araştırmadan yılın ilk anketi! MHP ve HDP baraj altı kaldı, İYİ Parti'deki yükseliş dikkat çekti Kuyumculardan altına yatırım yapanları heyecanlandıracak tahmin: Bu yıl rekor kıracak Evdeki eşyaların yer değiştirdiğini fark eden kadın, çatısında yaşayan bir adam buldu Ali Koç, imza töreninde Mesut Özil transferinin tüm detaylarını anlattı ve Acun Ilıcalı'ya teşekkür etti