Ahmet Hakan, Özge Ulusoy'un "Mankenler Fakirlerle mi Çıksın" Sözlerine Sert Çıktı - Son Dakika

Ahmet Hakan, Özge Ulusoy'un "Mankenler Fakirlerle mi Çıksın" Sözlerine Sert Çıktı

3 yıl önce

Özge Ulusoy, "Mankenler fakirlerle mi çıksın" deyince, ünlü gazeteci Ahmet Hakan bugünkü köşesinden ünlü mankene yüklendi. Hakan, "Fakirler ne yapsın" dedi.

Ahmet Hakan, Özge Ulusoy'un

Ünlü manken Özge Ulusoy, "Mankenler fakirlerle mi çıksın?" sözleriyle eleştiri oklarının hedefi olmuştu. Gazeteci Ahmet Hakan da bugünkü köşe yazısında Ulusoy'a "Fakirler ne yapsın" diye sitem etti.

"FAKİRLER NE YAPSIN?"

Ahmet Hakan'ın bugünkü yazısında Özge Ulusoy ile ilgili kısım şöyle: Manken Özge Ulusoy, bir üniversitede "Aşktaki Önceliklerim" konulu bir konferans vermiş. Öğrencilerden biri sormuş kendisine,"Mankenler neden zengin işadamlarıyla çıkıyor?" Cevap vermiş Özge Ulusoy: "Ne yapsın mankenler? Fakirlerle mi çıksın?" Güzel ve etkili bir cevap. Ama bir kusurcuğu var: Tezin işaret ettiği türden sınıf çatışmasının şıngırtısı arasından kafayı çıkaran şu soruya bir cevap veremiyor: "Bu durumda fakirler ne yapsın Özge bacım, fakirler ne yapsın?"

Ahmet Hakan, Özge Ulusoy'un Mankenler Fakirlerle mi Çıksın Sözlerine Sert Çıktı
Haber Yayın Tarihi: 20.05.2017 12:33 

YORUMLAR


Son Dakika

Benzin istasyonunda görevlilerle şakalaşan polis, ardından kafasına sıktı
İlkokul öğrencisi, valinin makam aracındaki bayrağı öptü Çocuğunun babasını aramaya geldi, gerçeklerle Esra Erol'da programında yüzleşti

Son Dakika Haberleri