Son Dakika Haberleri: AK Parti Aydın'da Yeni Yönetim Kurulunu Tanıttı

AK Parti Aydın'da Yeni Yönetim Kurulunu Tanıttı

2 yıl önce

AK Parti Aydın İl Başkanı Ahmet Ertürk'ün sağlık sorunlarından dolayı istifa etmesinin ardından tekrar göreve getirilen Ömer Özmen, yeni yönetim kurulunu tanıttı.

AK Parti Aydın'da Yeni Yönetim Kurulunu Tanıttı, System.String[]

AK Parti Aydın İl Başkanı Ahmet Ertürk'ün sağlık sorunlarından dolayı istifa etmesinin ardından tekrar göreve getirilen Ömer Özmen, yeni yönetim kurulunu tanıttı.


AK Parti Aydın İl Başkanlığı'nda düzenlediği basın toplantısıyla yönetim kurulunu tanıtan Özmen, il kongresini nisan ayında yapmayı planladıklarını belirtti.


Yönetim kurulu üyeleri hakkında tek tek bilgi veren Özmen, yeni heyetin beklentilere karşılık veren ve kamuoyunda beklenilen çalışmaları yapacak bir ekip olduğunu söyledi.


Partisinin kongre sürecine girdiğini anımsatan Özmen, "Önceki il başkanımız Ahmet Ertürk 13 ilçemizin kongresini tamamlamıştı. Geriye 4 ilçemiz kaldı. Bu hafta sonu da bu ilçelerde kongrelerimizi tamamlayacağız. Gençlik ve kadın kollarımız da en kısa sürede kongrelerini tamamlayacak. AK Parti bu süreçte gerekli değişimleri sağlayarak, tazelenerek yeni ve güçlü kadrolarla 2019'daki üç önemli seçime göğüsleyecek kadroları oluşturuyor." dedi.


Özmen, Aydın için siyaset ve hayır üretecek bir yapıyı tesis etmenin gayreti içinde olacaklarını belirtti.

Haber Yayın Tarihi: 27.02.2018 02:25 Kaynak: AAYüksekokul binasından atlayarak intihar eden öğretim görevlisiyle ilgili acı gerçek
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Macron'a Libya tepkisi: Sen niye bunun üzerinde bu kadar duruyorsun? Zina nedeniyle değnek cezasına çarptırılan genç infazda bayıldı, ancak ceza tamamlandı