AK Parti'li Metin Külünk, 15 Temmuz Kararlarına İsyan Eden Cevat Olçok'a Destek Verdi - Son Dakika

AK Parti'li Metin Külünk, 15 Temmuz Kararlarına İsyan Eden Cevat Olçok'a Destek Verdi

2 yıl önce

AK Parti'li Metin Külünk, 15 Temmuz davalarında verilen kararları eleştiren Cevat Olçok'a destek verdi. Külünk, yaptığı paylaşımda "Evet bu karar ile milletin vicdanı yaralıdır" ifadesini kullandı.

AK Parti'li Metin Külünk, 15 Temmuz Kararlarına İsyan Eden Cevat Olçok'a Destek Verdi, System.String[]

AK Parti eski Milletvekili Metin Külünk, 15 Temmuz davalarında verilen kararları eleştiren 15 Temmuz şehidi Erol Olçok'un kardeşi Cevat Olçok'a sahip çıktı. Külünk, Cevat Olçok için "Ağabeyini ve yeğenini şehit vermiş bir kardeş ve amcanın milletin vicdanından yükselen sesi seslendirmesidir" ifadelerini kullandı.

"HAİNLER ELBETTE CEZASINI BULACAK"

AK Parti eski İstanbul Milletvekili Metin Külünk, 15 Temmuz'da köprüde şehit olan Erol Olçok'un kardeşi Cevat Olçok'un, "15 Temmuz Şehitler Köprüsü Darbe girişimi davasında karar çıktı. 44 kişi beraat etti. Bunların 36'sı sabah teslim oldu. Ellerinde bayrak değil silah vardı. Bu nasıl adalet. Hainler elbette cezasını bulacak. Sonuna kadar bu işin takipçisi olacağız. Herkes sussada biz susmayacağız." sözlerine destek verdi.

"BU MİLLETİN VİCDANI YARALIDIR"

Külünk yaptığı paylaşımda, "Ağabeyini ve yeğenini şehit vermiş bir kardeş ve amcanın milletin vicdanından yükselen sesi seslendirmesidir. Evet bu karar ile milletin vicdanı yaralıdır ve ne oluyoruz sorusu sorulmaktadır." ifadelerini kullandı.

AK Parti'li Metin Külünk, 15 Temmuz Kararlarına İsyan Eden Cevat Olçok'a Destek Verdi
Haber Yayın Tarihi: 13.07.2018 09:08 Son Dakika

Yaptığı tespihlerle hayran bırakıyor! Erdoğan'ın koleksiyonunda 20 tespihi var
Emekli maaşlarına 74 ile 356 lira arasında artış göründü Ahmet Davutoğlu'nun Gelecek partisiyle ilgili ilk anket değerlendirmeleri geldi