Eleştirilerin odağındaki AK Parti Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu, 3 aylık maaşını TBMM'ye bağışladı - Son Dakika

Eleştirilerin odağındaki AK Parti Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu, 3 aylık maaşını TBMM'ye bağışladı

Son dönemlerde tepki çeken hareketleri ile gündeme gelen AK Parti Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu, koronavirüs ile mücadele kapsamında 3 aylık maaşını TBMM'ye bağışladı.

AK Parti Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu, dünyayı etkisi altına alarak binlerce kişinin ölümüne sebep olan koronavirüs salgını ile mücadele kapsamında 3 aylık maaşını TBMM'ye bağışladığını duyurdu.

SOSYAL MEDYADAN DUYURDU

Sofuoğlu, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda "Her zorlu süreçte olduğu gibi bugünlerde de en büyük yük devletimizindir. 3 aylık maaşımı TBMM'ye ve bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da alacağım tüm maaşlarımı ihtiyaç sahiplerine dağıtmaya devam edeceğim inşallah" ifadelerini kullandı.

AK Parti Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu, 3 aylık maaşını TBMM'ye bağışladı

BİR DE İTİRAFTA BULUNDU

Sofuoğlu ayrıca, vekillik dönemiyle ilgili de açıklamalarda bulunarak "Sadece bir aylık tecrübem olsaydı Cumhurbaşkanımıza, 'Efendim onur verdiniz ama benim yapabileceğim bir görev değil' derdim" dedi.

Eleştirilerin Odağındaki AK Parti Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu, 3 aylık maaşını TBMM'ye bağışladı

PAYLAŞIMI NEDENİYLE ELEŞTİ OKLARININ HEDEFİ OLMUŞTU

Öte yandan Kenan Sofuoğlu, geçtiğimiz aylarda TBMM'deki odasında ayaklarını masaya uzatarak, karşısında esas duruşta bekleyen iki kişi için "Emir erlerim" ifadesini kullanmıştı. Sofuoğlu, bu paylaşımıyla uzun süre gündemde kalmış ve eleştiri oklarının hedefi olmuştu.

Eleştirilerin odağındaki AK Parti Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu, 3 aylık maaşını TBMM'ye bağışladı

#13067841##


Son Dakika

Listeye iki kent daha eklendi, maskesiz sokağa çıkmanın yasak olduğu il sayısı 38'e yükseldi 1 milyon TL'lik ödülle aranan Turuncu Liste'deki terörist öldürüldü Bilim Kurulu Üyesi Tevfik Özlü: Maske, hijyen ve mesafeye dikkat edersek yeni normalde her şeyi yapabiliriz George Floyd eylemleri çığırından çıktı! Beyaz Saray güvenlik önlemlerine yenisini ekledi Kapatılan Ulusal Parti'nin lideri Semih Tufan Gülaltay, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hakaretten tutuklandı Koronavirüsten korunmak için aşırı kolonya ve dezenfektan kullanımı egzama hastalığını artırdı PKK'nın elebaşlarından Karayılan, verdiği talimatla alay konusu oldu: Doğaüstü güçlerle donanın Vali'nin uyarısına rağmen maske takmayan genç, sigara içmeye devam etti Son dakika: EPDK: Akaryakıt fiyatları yüksek, şirketler indirim yapmazsa biz fiyatları makul seviyeye çekeriz Tüm dünya koronavirüsle boğuşurken Kongo'da Ebola salgını patlak verdi Evde bakım yardımı ve engelli aylığı alanların raporları ikinci bir duyuruya kadar geçerli olacak Tarım arazisi sular altında kalan vatandaş büyük üzüntü yaşadı: Şu anda mahvolduk, bittik WhatsApp'ta kullanıcıların şikayetçi olduğu sorun ortadan kalktı! Yeni özellik herkesin işine yarayacak Yüzlerce insanın üzerine tanker süren şoför için; milletin aklıyla alan eden savunma 4 ay sonra ilk kez toplanan Milli Güvenlik Kurulu toplantısı sonrası 5 maddelik bildiri yayınlandı