Son Dakika Haberleri: Akbank konut kredisi faizini yüzde 1,17'ye düşürdü

Akbank konut kredisi faizini yüzde 1,17'ye düşürdü

1 ay önce

Merkez Bankası'nın faiz indirimi kararı sonrası Akbank da kredi faizlerinde indirime gitti. Banka 5 ile 10 yıl vadeli konut kredisi faiz oranını yüzde 1,17'ye düşürdü.

Akbank konut kredisi faizini yüzde 1,17'ye indirdi.

Bankadan yapılan açıklamaya göre, avantajlı ürün ve hizmetleri ile müşterilerine farklı çözümler sağlayan Akbank, konut kredisinde kredi tutarından bağımsız yüzde 1,17'den başlayan faiz oranları sunuyor. Akbank müşterileri, talep ve tercihlerine göre uygun ödeme seçeneklerinden de faydalanabiliyor.

5 İLE 10 YIL VADELİ KREDİLERDE GEÇERLİ

Açıklamada görüşlerine yer verilen Akbank Perakende Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Bülent Oğuz, müşterilerin tüm finansal ihtiyaçlarını en iyi koşullarda karşılamayı temel ilke olarak benimsediklerini belirtti.

Oğuz, "Müşterilerimizin finansal ihtiyaçlarını en iyi koşullarda sağlayabilmek için ekonominin değişen koşullarını yakından izliyor ve harekete geçiyoruz. Bu refleksimizle 5 ile 10 yıl vade aralığındaki konut kredisi faiz oranımızı yüzde 1,17'ye çekerek müşterilerimizin hayallerindeki eve kira öder gibi taksitlerle kavuşmalarının önünü açtık." ifadelerini kullandı.

Bülent Oğuz, ülke ekonomisinin canlanması, yüksek oranlı ve istikrarlı bir büyüme düzeyine ulaşabilmesi için Akbank'ın çalışmalarını aralıksız sürdürdüğünü vurguladı.

Akbank konut kredisi faizini yüzde 1,17'ye düşürdü
Haber Yayın Tarihi: 17.09.2019 04:43 Kaynak: AAIvanka Trump ve Burcu Esmersoy, 12 bin TL'lik etekleriyle pişti oldu
Oyuncu Esra Dermancıoğlu, eteğinin kalçasına kadar açıldığı pozla takipçilerini çileden çıkardı Şeyma Subaşı, amuda kalktığı pozuyla vücudunun güzelliğini gözler önüne serdi