Son Dakika Haberleri: Akif Beki: Başbakan Balkon Konuşması Yapacaktır

Akif Beki: Başbakan Balkon Konuşması Yapacaktır

6 yıl önce

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın eski danışmanlarından Akif Beki, ''Sonuç ne olursa olsun Başbakan balkon konuşması yapacaktır.'' dedi.

Akif Beki: Başbakan Balkon Konuşması Yapacaktır, System.String[]

CNNTurk'te seçim programının konuklarından biri olan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın eski danışmanlarından, Hürriyet Gazetesi köşe yazarı Akif Beki, "Şu anda Başbakan evinde. O da seçim sonuçlarını izliyor. Onların da her partinin olduğu gibi çeşitli kaynakları var. Gelişmeleri görüyor" diye konuştu.

BENCE BALKON KONUŞMASI OLUR

Cüneyt Özdemir'in "Balkon konuşması yapar mı Başbakan?" sorusu üzerine de Beki şunları söyledi: "Bugünü çok bilemesem de geçmişteki tecrübelerime dayanarak söyleyebilirim ki, Ankara'dan bir balkon konuşması olacaktır. Benim dönemimde sonuçları gördükten sonra bir konuşma hazırlanır sunulurdu. Bir taslak vardır sonuçlara ve Başbakan'ın önem vermek istediği unsurlara göre değişir."

"ÜSLUP YUMUŞAYABİLİR"

Erdoğan hükümetinin seçim sonrası tavrına ilişkin de açıklamada bulunan Beki "Üzerlerine çok sert gidilmezse sonuç ne olursa olsun üslup yumuşayabilir" dedi.

Haber Yayın Tarihi: 30.03.2014 07:52 Millet Bahçesi tartışması, Trabzon'da vatandaşları ikiye böldü: Sahada maç yapılsın mı? Yapılmasın mı?
Kulisleri sallayan iddia: Erdoğan AK Parti Genel Başkanlığı'nı güvendiği isme bırakabilir Yayla sakinleri, 12 bin yıllık Dipsiz Göl'ün kurutulmasına destek verdi: Millete bir faydası yok