Akseki Belediyesi'nden sağlık çalışanlarına tatlı ikramı - Son Dakika

Akseki Belediyesi'nden sağlık çalışanlarına tatlı ikramı

10 gün önce

Antalya'da Akseki Belediyesince hazırlanan tatlı ve gıda malzemelerinden oluşan kumanya sağlık çalışanlarına dağıtıldı.

Akseki Belediyesi'nden sağlık çalışanlarına tatlı ikramı, System.String[]

Antalya'da Akseki Belediyesince hazırlanan tatlı ve gıda malzemelerinden oluşan kumanya sağlık çalışanlarına dağıtıldı.

Akseki Belediye Başkanı İbrahim Özkan, gazetecilere yaptığı açıklamada, yeni tip koronavirüs salgını nedeniyle sağlık çalışanlarına destekte bulunduklarını söyledi.

Bu doğrultuda belediye tarafından tatlı ve gıda malzemesinin yer aldığı paketler hazırladıklarını belirten Özkan, paketleri, Akseki Devlet Hastanesi, Sağlık Ocağı ve ilçedeki eczanelere dağıttıklarını bildirdi.

Ülke genelinde gerçekleştirilen mücadeleye kendilerinin de destek olmak istediklerini ifade eden Özkan, "Ufak da olsa katkımız olsun düşüncesi ile ilçemizdeki sağlık müdürlüğü bünyesinde kurumlara ve personellere bugün itibariyle ikramlar gönderdik." dedi.

Zabıta ekipleri de ikramları götürdükleri sağlık çalışanlarını alkışladı. Belediye ekiplerine teşekkür eden sağlık çalışanları da memnuniyetini dile getirdi.
Son Dakika

Hakkari'de kavga eden 11 kişiye sosyal mesafeye uymadıkları gerekçesiyle 3 bin 150'şer TL ceza kesildi
Fransa'da koronavirüsten ölenlerin sayısı son 24 saatte 518 arttı Son Dakika: Sağlık Bakanı Fahrettin Koca: Günlük koronavirüs test sayısında 20 bini aştık Son Dakika: Türkiye'de koronavirüsten ölenlerin sayısı 574'e yükseldi