Ali Babacan: Türkiye'deki kötü durumdan dolayı kendimi vebal altında hissediyorum - Son Dakika

Ali Babacan: Türkiye'deki kötü durumdan dolayı kendimi vebal altında hissediyorum

2 ay önce

Ak Parti'den istifa etmesinin ardından ilk kez televizyon programına katılan eski bakan Ali Babacan, Türkiye'nin başkanlık sisteminden sonra ekonomik krize girdiğini belirterek, "Ülke karanlık bir tünele girdi. Türkiye'nin bu durumundan dolayı kendimi vebal altında hissediyorum." dedi.

Ali Babacan: Türkiye'deki kötü durumdan dolayı kendimi vebal altında hissediyorum, System.String[]

AK Parti'den istifa etmesinin ardından ilk kez televizyon programına katılan eski bakan ve milletvekili Ali Babacan, Türkiye'nin başkanlık sistemine geçtikten kısa bir süre sonra ekonomik krize girdiğini belirterek, "Ülke karanlık bir tünele girdi. Türkiye'nin içinde bulunduğu durumla ilgili kendimi büyük bir vebal altında hissediyorum." diye konuştu.


Habertürk kanalında gazeteci Fatih Altaylı'nın sorularını yanıtlayan Babacan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kendisinin AK Parti'den ayrılmasını istemediğini ancak Türkiye'de yaşanan olumsuzlukların giderilmesi için 2013 yılından 2019'a kadar uğraştıklarını, başarılı olamayınca da istifa ettiğini söyledi.

Kaynak: Euronews.com

Haber Yayın Tarihi: 26.11.2019 10:40 Son Dakika

Süpermarket zinciri olan Sainsbury's, yüzlerce kişiyi işten çıkaracak
Didem Soydan'dan "Seninle cinsel ilişkiye girmeden ölmek istemiyorum" diyen takipçisine cevap Halep'te oğlunun cansız bedeninin parçalarını toplayan anne yürek burktu

Son Dakika Haberleri