Son Dakika Haberleri: Ali Koç'a Büyük Sürpriz! 'Nasıl Bu Güne Geldi?'

Ali Koç'a Büyük Sürpriz! 'Nasıl Bu Güne Geldi?'

2 yıl önce

Büyük Kulüp Genç Girişimciler ve İş Hayatı Komitesi'nin düzenlediği "Ali Koç ve Fenerbahçe" konulu söyleşide bir sürpriz yaşandı.

Ali Koç'a Büyük Sürpriz! 'Nasıl Bu Güne Geldi?', System.String[]

1.000 kişinin yer aldığı söyleşide, katılımcılar arasında bulunan Okşan Sayın isimli bir davetli, toplantı devam ederken Ali Y. Koç'a 40 yıldır sakladığı bir gazete sayfasını iletti.
11 Ocak 1978 tarihli Hürriyet Gazetesi haberinde Talay Erker'in Fenerbahçe'nin eski başkanlarından rahmetli Emin Cankurtaran ile yaptığı röportaj yer alıyordu.
Teşekkür ederek gazeteyi daha sonra okuyacağını ileten Ali Y. Koç ısrarlar sonrası röportajın son paragrafını davetliler önünde yüksek sesle okudu:
"Konuşmamız sırasında telefon çaldı... Konuştu, konuştu... Konuşurken yüzü güldü. Telefonu kapatırken, "Fenerbahçe'nin yarınları çok aydınlık" dedi... Bu sözünün gerisini de şöyle getirdi:
Şimdi konuştuğum Rahmi Koç'un oğlu... İki oğlu var, ikisi de hasta Fenerbahçeli... Aynen benim çocukluğumda olduğu gibi... Biraz sonra küçüğü gelecek, kendisine söz vermiştim, şu topu vereceğim... Fenerbahçe gelecek günlerde başkan sıkıntısı çekmez!.."
Salondan büyük alkış alan Ali Y. Koç, Okşan Sayın'a "Sağolun. Bunu daha önce de verebilirdiniz. Nasıl bu güne geldi?" dedi. Okşan Sayın "Bugünler için saklamıştım" diye cevap verince Ali Y. Koç "Tam Zamanı Şimdi" diyerek "Sorumluluğumuz daha da arttı" yorumunu yaptı.

Kaynak: Skorer

Haber Yayın Tarihi: 13.02.2018 10:30 

YORUMLAR


Yaşam koçunun 8 yaşındaki otizmli çocuğu darp ettiği davada karar çıkmadı
Teslim olan PKK'lı itiraf etti: Hulusi Akar ve Süleyman Soylu'ya suikast için Ankara'ya gönderildim ABD'li model Gigi Hadid, yatakta verdiği üstsüz pozuyla gündem oldu