Son Dakika Haberleri: Ali Koç'tan Fenerbahçelilere Kenan Evren Lisesi müjdesi!

Ali Koç'tan Fenerbahçelilere Kenan Evren Lisesi müjdesi!

2 ay önce

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Yüksek Divan Kurulu Toplantısı'nda Aziz Yıldırım'ın 17 yıl önce başlattığı sürecin sonuna gelindiğini ve Kenan Evren Lisesi arazisinin kulübe devredildiğini açıkladı.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Kalamış'ta bulunan Faruk Ilgaz Tesisleri'nde düzenlenen Yüksek Divan Kurulu Ekim Ayı Olağan Toplantısı'nda sarı lacivertli camiaya büyük bir müjde verdi.

Ali Koç, Aziz Yıldırım'ın 17 yıl önce başlattığı sürecin sonuna geldiklerini ve Kenan Evren Lisesi arazisinin nihayet sarı lacivertli kulübe devredildiğini açıkladı. Koç'un duyurusu salonda büyük bir alkış aldı.

İşte Ali Koç'un konuyla ilgili açıklaması:

"Müjdeli bir haberi vermek istiyorum. Sayın Başkanımız Aziz Yıldırım'ın 17 yıl önce başlattığı bir sürecin sonuna geldik. Göreve geldiğimizden beri üzerinden durduğumuz, Cumhurbaşkanımızdan desteğini istediğimiz Kenan Evren Lisesi'nin kulübümüze devri bu hafta gerçekleşmiştir. Bize düşen görev, bu değeri kulübümüz için en iyi şekilde değerlendirmektir. Yaşadığımız finansal sıkıntılara çare olmaktır. Sağ olun, var olun. İyi ki geldiniz." ifadelerini kullandı.

Ali Koç'tan Fenerbahçelilere Kenan Evren Lisesi müjdesi!
Cumhurbaşkanı Erdoğan, prensip olarak Süper Lig maçlarına gitmediğini açıkladı

Fenerbahçe'nin borcu açıklandı: 568 milyon euro

Fenerbahçe'den Cumhurbaşkanı Erdoğan'a 25. yıl plaketi verildi!

Galatasaray'da Falcao krizi: Bu kadar para boşuna mı verildi?

Haber Yayın Tarihi: 26.10.2019 03:46 

YORUMLAR


Yüksekokul binasından atlayarak intihar eden öğretim görevlisiyle ilgili acı gerçek
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Macron'a Libya tepkisi: Sen niye bunun üzerinde bu kadar duruyorsun? Zina nedeniyle değnek cezasına çarptırılan genç infazda bayıldı, ancak ceza tamamlandı