Son Dakika Haberleri: Ali Koç'un hediyesi çok konuşulmuştu! TFF bu kareye sitede yer vermedi

Ali Koç'un hediyesi çok konuşulmuştu! TFF bu kareye sitede yer vermedi

1 ay önce

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un TFF Başkanı Nihat Özdemir'i ziyaretinde "En Fazla Şampiyon Olan Takım Fenerbahçe" yazılı dergi küpürünü hediye olarak götürmüştü. TFF resmi sitesinde Ali Koç'un ziyaretine yer verirken paylaşılan fotoğraflarda Ali Koç ve Nihat Özdemir'in hediyeyle çekilmiş fotoğrafına yer verilmedi.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ve yönetim kurulu dün TFF'nin Riva tesislerini ziyaret etti. Koç'un TFF Başkanı Nihat Özdemir'e hediyesi çok konuşuldu.

TFF'NİN SİTESİNDE KULLANILMADI

Fenerbahçe'nin son dönemde yeniden gündeme getirdiği 1959 sezonu öncesi şampiyonluklara gönderme yapan Ali Koç, TFF'yi ziyaretinde Nihat Özdemir'e "En Fazla Şampiyon Olan Takım Fenerbahçe" yazılı dergi küpürünün çerçeveletilmiş halini hediye etti.

Sarı-lacivertli takımın resmi sitesinde yer alan haberde Ali Koç ile Nihat Özdemir'in beraber çekildikleri ve büyük tartışmalara neden olan fotoğraf yer alırken, TFF'nin resmi sitesinde bu kare kullanılmadı.

Türkiye Futbol Federasyonu'nun resmi sitesinde ziyarete dair bir haber yer aldı. Haberin içeriğinde birçok fotoğraf kullanılırken, Ali Koç ile Nihat Özdemir'in, Koç'un hediyesiyle birlikte çekilmiş fotoğrafı kullanılmadı.

TFF'nin bu fotoğrafı, sosyal medyada büyük tepkilere neden olduğu gerekçesiyle bilinçli olarak kullanmadığı ifade ediliyor.

Ali Koç'un hediyesi çok konuşulmuştu! TFF bu kareye sitede yer vermedi
Ersun Yanal, Fenerbahçe'de 3 ismin biletini kesti!

Galatasaray'ın Club Brugge kadrosu açıklandı!

Volkan Demirel, belgeleri olmadığı için maçı tribünden takip etti!

Papiss Cisse'den Vedat Muriqi göndermesi

Haber Yayın Tarihi: 17.09.2019 12:28 

YORUMLAR


Şeyma Subaşı, amuda kalktığı pozuyla vücudunun güzelliğini gözler önüne serdi
İBB tarihi garlar ihalesinden elendi! İmamoğlu tepki gösterdi: İtiraz edeceğiz Son dakika: NATO'dan Türkiye ile ABD'nin anlaşması sonra ilk yorum: Gerginliği azaltacak