Son Dakika Haberleri: Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk: Aykut Kocaman ile Görüşmedik

Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk: Aykut Kocaman ile Görüşmedik

7 ay önce

Antalyaspor Kulübü Başkanı Ali Şafak Öztürk, Aykut Kocaman ile kesinlikle görüşmediklerini belirterek, "Biz hocamıza inanıyoruz ve kesinlikle Antalyaspor için doğru isim olduğuna inanıyoruz" dedi.

Antalyaspor Kulübü Başkanı Ali Şafak Öztürk, Antalyaspor Derneği Olağanüstü Genel Kurulunda dernek başkanlığına seçilmesinin ardından gazetecilere açıklamada bulundu. Öztürk, yeni görevini dernek yönetimiyle birlikte en iyi şekilde yerine getireceklerini bildirdi.

"BÜLENT KORKMAZ, ANTALYASPOR İÇİN DOĞRU İSİM"

Teknik Direktör Bülent Korkmaz'ın ayrılacağı, yerine başka bir teknik direktörün geleceği yönündeki iddialara cevap veren Öztürk, "Şu anda böyle bir iddiaların ortaya çıkmasına çok şaşırıyorum. Bülent Korkmaz hoca zor dönemde görevi alıp, gayet başarılı bir süreç yönetimi göstermiştir. Baktığınızda 5 maçta alınan 7 puanda bunun göstergesidir. Özellikle Beşiktaş deplasmanından alınan 3 puan önemli. Performansın kötü olduğu dönemleri de hatırlıyorum. Bunlarda bile hoca daha az tartışılırken, şu anki durumu gereksiz bir polemik olarak görüyorum. Biz hocamıza inanıyoruz ve kesinlikle Antalyaspor için doğru isim olduğuna inanıyoruz." dedi.

"AYKUT KOCAMAN İLE GÖRÜŞMEDİK"

Öztürk, "Aykut Kocaman ile herhangi bir görüşme kesinlikle olmadı." diyerek sözlerini noktaladı.


YORUMLAR


TCDD'ye KPSS Şartı Aranmaksızın 356 Personel Alınacak! İşte Aranan Şartlar Murat Yıldırım'ın Eşinin Makyajsız Hali, Takipçilerini Hayal Kırıklığına Uğrattı Preslenmiş Varil İçerisinde Erkek Cesedi Bulundu